Przyssawki Squigz silikonowe klocki 24el

Klocki Przyssawki to Zabawka Roku. Silikonowe Przyssawki, to niezwykłe klocki, które można łączyć ze sobą oraz z gładką powierzchnią.Przyssawki są giętkie, łapią się wszystkiego i zasysają w zabawie. Przeobrażą się w co tylko Twoje dziecko zechce, będą zabawnie dyndać z lodówki lub okna, aby dawać...

149.94 zł

Dodaj do schowka

Opis

Klocki Przyssawki to Zabawka Roku. Silikonowe Przyssawki, to niezwykłe klocki, które można łączyć ze sobą oraz z gładką powierzchnią.
Przyssawki są giętkie, łapią się wszystkiego i zasysają w zabawie. Przeobrażą się w co tylko Twoje dziecko zechce, będą zabawnie dyndać z lodówki lub okna, aby dawać radość Twojemu maluchowi. Przykleić je do siebie to jedna przyjemność, a druga to rozkleić słuchając jak zabawnie "strzela". To strzelanie tak samo wciąga jak przyklejanie.
Przyssawki przyklejają się do siebie i do każdej gładkiej powierzchni. To nowy gatunek klocków. Wyginają się, przyklejają się, dyndają, wsysają w inny wymiar kreatywności. To elastyczni pracownicy zawsze gotowi do zabawy i eksperymentowania, przyklejania do wanny, okna a może ściany, komputera, a może.. telefonu... i jak grzeczni goście nie pozostawiają śladów swojej obecności.
Klocki Przyssawki:
Zestaw startowy to 24 silikonowe klocki,
8 różnych niesamowitych kształtów.
Innowacyjny sposób łączenia konstruowanie przez przysysanie,
Zachęcają do kreatywności i eksperymentowania przez zabawę.
Rozwijają motorykę rąk. Zapewniają relaks i stymulację sensoryczną. Łączą się w łatwy sposób i przyjemnie strzelają przy rozklejaniu.
Dostarcza mnóstwo zabawy w łazience, kuchni, oknie, ścianie.
Są giętkie i elastyczne, duże i kolorowe.
Zrobione z wysokiej jakości silikonowej gumy, nie pozostawiają śladów. Zabawa nimi to przyjemność dla 3 latka i 100 latka.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Przyssawki Squigz silikonowe klocki 24el

  • Autor: Fat Brain Toys
  • Producent: Kolorowe Baloniki
  • Rok wydania: 2017
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 0811802020536
  • Język: polski
  • EAN: 811802020536
  • Wymiary: 10.4x18.1x9.4 cm