Psi Patrol Bajki do poduszki część 8. O motopieskach i pani burmistrz

Psi Patrol. Bajki do poduszki. O motopieskach i Pani Burmistrz
10,77 * 16,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,21 zł

Opis

Psi Patrol. Bajki do poduszki. O motopieskach i Pani Burmistrz

Tytuł "Psi Patrol. Bajki do poduszki. O motopieskach..." to praca zbiorowa, więc za stworzenie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

"Psi Patrol. Bajki do poduszki. O motopieskach..." należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książki to gwarancja świetnej zabawy. Wybór krótkich bajek to dobry pomysł, by kilkuletnie dziecko zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Jest to doskonała propozycja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Piękne, barwne ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również cudownym sposobem kształcenia umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wyruszając na zewnątrz, bez problemu można ją zapakować dziecku do plecaka.

Jeśli po przeczytaniu do końca książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy losów bohaterów tego cyklu, nie wahaj się - sprawdź także pozostałe bajki z cyklu "Świnka Peppa".

Jest to bardzo krótka produkcja - ma 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Psi Patrol. Bajki do poduszki. O motopieskach..." wydało Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu maluchowi, to wybierz również inne publikacje od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.