Psi Patrol. Książka z puzzlami

Książka w twardej oprawie wzbogacona miękką gąbką to idealna propozycja dla każdego malucha. Wewnątrz publikacji kolorowe ilustracje wraz z historiami ulubionych bohaterów oraz 5 plansz z puzzlami. Pod każdą znajduje się rysunek, który podpowie dziecku, jak ułożyć obrazek.
21,74 * 34,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 20,57 zł

Opis

Książka w twardej oprawie wzbogacona miękką gąbką to idealna propozycja dla każdego malucha. Wewnątrz publikacji kolorowe ilustracje wraz z historiami ulubionych bohaterów oraz 5 plansz z puzzlami. Pod każdą znajduje się rysunek, który podpowie dziecku, jak ułożyć obrazek.

Książeczka "Psi Patrol. Książka z puzzlami" to opracowanie zbiorowe, więc do przygotowywania zawartości zaangażowanych było kilka osób.

"Psi Patrol. Książka z puzzlami" to książka z kategorii kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają przedszkolaki do różnorodnych działań twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, ćwiczą te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Poznaj 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia zdolność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością skłoni go do zadawania pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają im szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie z maluchem daje mu świetną okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat fabuły pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść ma twardą oprawę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu dużo trudniej będzie ją zniszczyć.

Jeśli po lekturze całości książki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się - kup też kolejne książki z serii "Psi Patrol".

Jest to stosunkowo krótka książka - jej długość: 10 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Psi Patrol. Książka z puzzlami" udostępniło Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to zobacz także pozostałe publikacje tego wydawcy.