Psi Patrol MightyPups Pojazdy mix Spin Master

"Gaz do dechy! Super pojazdy Psi Patrol gotowe do akcji! Dołącz do Marshalla i Chase (sprzedawane osobno) i przeżywaj przygody z ich naładowanymi niespodziankami, super szybkimi pojazdami, które potrafią przejść niezwykłą transformację. Kiedy zbliża się niebezpieczeństwo, przejdź na specjalny tryb....

147.29 zł

-22%

187.85 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

"Gaz do dechy! Super pojazdy Psi Patrol gotowe do akcji! Dołącz do Marshalla i Chase (sprzedawane osobno) i przeżywaj przygody z ich naładowanymi niespodziankami, super szybkimi pojazdami, które potrafią przejść niezwykłą transformację. Kiedy zbliża się niebezpieczeństwo, przejdź na specjalny tryb. Po prostu naciśnij spojlery, a boki maszyny się otworzą, ukazując przezroczystą maszynerię i miotacze pocisków. Marshall i Chase i ich super pojazdy są gotowi na wszystko, nawet na zlikwidowanie przeszkód za pomocą miotanych przez maszyny pocisków. A kiedy niebezpieczeństwo minie, po prostu wciśnij mechanizm, by powrócić do zwykłego wyglądu swojej maszyny. Który z nich wybierzesz? Wóz Marshalla czy tez pojazd z Chase’m za kierownicą?
Zestawy przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia. Nie wymagają baterii. Zestaw zawiera: 1 figurkę Mighty Pups Super PAWs, 1 Super pojazd , 2 miotacze pocisków oraz instrukcję obsługi. Ubrane w swoje uniformy, figurki dzielnych psów są gotowe, by zasiąść za kierownicami swoich maszyn.
Produkty przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia."

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Psi Patrol MightyPups Pojazdy mix Spin Master

  • Producent: Spin Master
  • Rok wydania: 2019
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 778988264966
  • Język: polski, angielski, niemiecki
  • EAN: 778988264966
  • Wymiary: 38.0x27.0x13 cm