Psi Patrol Numerkowe kolorowanki cz.5

Książeczka z dołączonymi flamastrami w 4 kolorach. Numerkowe Kolorowanki to mnóstwo zabawy, a zarazem świetny trening kreatywności i precyzyjności! Wystarczy sprawdzić, jakiemu kolorowi odpowiada dany numer flamastra, a następnie pokolorować nim kształt. Do pokolorowania 24 niesamowite obrazki!...
8,37 * 12,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,11 zł

Opis

Książeczka z dołączonymi flamastrami w 4 kolorach. Numerkowe Kolorowanki to mnóstwo zabawy, a zarazem świetny trening kreatywności i precyzyjności! Wystarczy sprawdzić, jakiemu kolorowi odpowiada dany numer flamastra, a następnie pokolorować nim kształt. Do pokolorowania 24 niesamowite obrazki! Świat jest kolorowy! Nazwy kolorów w dwóch językach: po polsku i po angielsku.

Historyjka "Psi Patrol Numerkowe kolorowanki cz.5" jest opracowaniem zbiorowym, więc do przygotowywania zawartości zaangażowanych było kilka osób.

Podaruj w prezencie dziecku książeczkę "Psi Patrol Numerkowe kolorowanki cz.5". Należy ona do działu ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na wyśmienitą zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże również zredukować stres i poprawiać nastrój.

Psi Patrol jest ulubionym bohaterem wielu szkrabó. Najmłodsi z zainteresowaniem podążają za przygodami tego bohatera. Psi Patrol gwarantuje dobrą zabawę, świetnie wypełniając czas każdego dnia.

Historyjka ma miękką okładkę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w poczekalni u lekarza.

"Psi Patrol Numerkowe kolorowanki cz.5" udostępniło Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka wciągnie szkraba, to wybierz także inne tytuły tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych pieniędzy, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.

Szczegóły - Psi Patrol Numerkowe kolorowanki cz.5

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>