Psi Patrol Transportowiec

Wszystkie łapki na pokład! Transportowiec Psiego Patrolu to idealny pojazd umożliwiający transport całego zespołu Psiego Patrolu nawet do nieznanych egzotycznych miejsc. Przechowuj swoje pojazdy Psiego Patrolu wewnątrz pojazdu i ruszaj w poszukiwaniu przygód! Zestaw zawiera również Rydera wraz z...

363.14 zł

-15%

429.41 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Wiele dzieci zna 8 szczeniąt z Psiego Patrolu. Bohaterskie psy pomagają potrzebującym oraz mierzą się z różnymi niebezpieczeństwami. Na podstawie kanadyjskiego serialu dla dzieci stworzono zabawki. Jedną z nich jest Psi Patrol - Transportowiec.

Transportowiec na specjalne zadania

Transportowiec to pojazd ratowniczy przeznaczony dla Psiego Patrolu. Pełen kolorów, od razu przyciąga wzrok. Wyróżniają go czerwono-biało-niebieskie barwy oraz logo Psiego Patrolu. Pojazd ma 12 kół, które umożliwiają sprawne poruszanie się po każdej powierzchni.

W transportowcu zmieszczą się 3 pojazdy z serii Psi Patrol. Przy otwartych drzwiach można zorganizować specjalny pokaz. W takiej sytuacji w pojeździe umieścimy nawet 6 aut.

Dodatkową atrakcją jest specjalne lądowisko dla helikoptera oraz sprawna, działająca winda. Pojazdy można nawet umieścić na drugim piętrze.

Realna zabawa

Świetną sprawą podczas zabawy będą realistyczne dźwięki, jakie wydaje Transportowiec Psiego Patrolu. W centrum dowodzenia możemy wybrać dźwięk klaksonu, cofania czy silnika. Ponadto w kabinie kierowcy zmieszczą się 4 figurki piesków. W zestawie znajdziemy też figurkę Rydera i specjalny element, jego terenowe auto.

Zawartość zestawu

W pudełku umieszczono Transportowiec Psiego Patrolu, terenowe auto, figurkę Rydera, specjalne naklejki oraz instrukcję obsługi Transportowca. Aby zabawka działała poprawnie, należy użyć 3 baterii AA. Są one zawarte w zestawie.

Zestaw Psi Patrol - Transportowiec to świetna zabawa dla wszystkich dzieci. Można się z nim udać na ciekawe misje ratunkowe i dobrze je przeprowadzić!

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dla dzieci w wieku od lat 3.

Produkt wymaga korzystania z baterii L44, które dołączone są do zestawu.   

Zestaw zawiera:

1 Patrolowiec, 1 figurkę Rydera, 1 pojazd terenowy, 1 arkusz z naklejkami, 1 instrukcję

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Psi Patrol Transportowiec

  • Producent: Spin Master
  • Seria Psi Patrol
  • Rok wydania: 2017-10-26
  • Kod producenta: GXP-638758
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 0778988113936
  • EAN: 778988113936
  • Wymiary: 71x31,6x15 cm