Psi Patrol Wspaniałe maszyny!

Obracaj kołami zębatymi i pośpiesz do akcji wraz z Marshallem, Chasem, Rockym i innymi członkami Psiego Patrolu! Sympatyczni bohaterowie zachęcają malucha do lektury, a obracanie kół zębatych ćwiczy precyzję ruchów. Najmłodsi czytelnicy poznają kolory poprzez zabawę.
37,12 * 44,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 33,02 zł

Opis

Obracaj kołami zębatymi i pośpiesz do akcji wraz z Marshallem, Chasem, Rockym i innymi członkami Psiego Patrolu!

Sympatyczni bohaterowie zachęcają malucha do lektury, a obracanie kół zębatych ćwiczy precyzję ruchów. Najmłodsi czytelnicy poznają kolory poprzez zabawę.

Historyjka "Psi Patrol. Wspaniałe maszyny!" jest pracą zbiorową, więc nad stworzeniem treści pracowało kilka osób.

"Psi Patrol. Wspaniałe maszyny!" to książka należąca do grupy "Picturebooki i wyszukiwanki dla dzieci". Charakteryzują je przepiękne obrazki pełne detali, wymagających spostrzegawczości. Przygotuj się na godziny fascynującej zabawy, w której Twoje dziecko będzie rozwijać umiejętność obserwacji i zdobywać nową wiedzę.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga zdolność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają lepiej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie z maluchem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat bohaterów korzystnie wpływa na rozwój.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Jeśli po przeczytaniu do końca książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie wahaj się i sprawdź także kolejne części z cyklu "Książeczka dźwiękowa".

Jest to dość krótka lektura - jej długość to 10 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Psi Patrol. Wspaniałe maszyny!" udostępniło Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała szkrabowi, to wybierz też inne publikacje tego wydawcy.