Pucio do tulenia. Maskotka Nasza Księgarnia

Pucio, ukochany bohater dzieci i rodziców, do przytulania, zasypiania, na spacery i do zabawy! Ta urocza maskotka sprawi radość każdemu maluchowi. Jest świetnym uzupełnieniem serii książek wspierających rozwój mowy autorstwa Marty Galewskiej-Kustry z ilustracjami Joanny Kłos. Wysokość maskotki: 18...
32,89 * 44,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 28,40 zł

Opis

Pucio, ukochany bohater dzieci i rodziców, teraz dostępny jako maskotka do zabawy, przytulania i zabierania ze sobą na spacery! Ta urocza maskotka sprawi radość każdemu maluchowi, stając się nieodłącznym towarzyszem w codziennych przygodach.

Maskotka Pucio, która pozwoli rozwijać kreatywność Twojego dziecka

Maskotka Pucio to coś więcej niż zwykła zabawka. Jest ona doskonałym uzupełnieniem dla serii książek wspierających rozwój mowy autorstwa Marty Galewskiej-Kustry z ilustracjami Joanny Kłos. Teraz oprócz czytania o przygodach Pucia, dzieci mogą również się z nim bawić na co dzień.

Maskotka jest lekka i łatwa do przenoszenia, a jej miękki materiał sprawia, że jest niezwykle przyjemna w dotyku.

Dla kogo jest przeznaczona maskotka Pucio?

Maskotka Pucio jest idealna dla każdego malucha, który jest fanem książek o tym uroczym bohaterze. Dzięki niej dzieci mogą przenieść swoje ulubione historie do świata rzeczywistego, rozwijając przy tym swoją wyobraźnię i zdolności interpersonalne.

Produkt będzie także doskonałym pomysłem na prezent. Zarówno dla dzieci, które już znają tego sympatycznego bohatera, jak i dla tych, które dopiero go poznają.

Zachęcamy do zakupu maskotki Pucio w sklepie bee.pl. Oferujemy atrakcyjne ceny, szybką wysyłkę i gwarancję satysfakcji. Pucio już nie może się doczekać, aby stać się najlepszym przyjacielem Twojego dziecka!

Szczegóły - Pucio do tulenia. Maskotka Nasza Księgarnia

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt