Pucio. Domino

Puciowe domino to kolejna okazja do spotkania z ulubionym bohaterem najmłodszych! Pudełko zawiera 28 dwustronnych kartoników. Na jednej stronie znajdziemy prostsze domino obrazkowe dla młodszych dzieci (z podpisami, które mogą wesprzeć pierwsze kroki w nauce czytania), na drugiej zaś klasyczne...
22,69 * 34,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,43 zł

Opis

Wspólne spędzanie czasu z dzieckiem to często niezapomniane, pełne radości chwile, do których chętnie wracamy – zwłaszcza wtedy, gdy maluch dorośnie. Nie od dziś wiadomo, że najchętniej wybieraną rozrywką (oczywiście oprócz spacerów) są wszelkiego rodzaju gry planszowe czy logiczne układanki. To gwarancja wspaniałej rodzinnej rozrywki, która nie tylko bawi, ale i uczy.

Dziś przedstawiamy Wam kolejną grę z serii „Kreatywne Zabawy”, a mianowicie Pucio – Domino. To kolorowe pudełko zawiera 28 dwustronnych kartoników, które zagwarantują Wam wspaniałą zabawę. Produkt jest odpowiedni zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. Każda karta ma dwie strony – na jednej przygotowano domino z myślą o młodszych dzieciach, na drugiej natomiast matematyczne zagadki dla starszych. Kolorowe opakowanie i sympatyczna buzia Pucia z pewnością zachęci Twoje dzieci do zabawy!

Pucio – Domino:

  • produkt odpowiedni zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci,
  • w zestawie jest 28 kolorowych kartoników,
  • pomaga w nauce czytania i liczenia,
  • wspaniały sposób na rodzinną zabawę.

Pucio to sympatyczna postać stworzona przez artystyczny tandem odpowiedzialny za całą grę – Joannę Kłos i dr n. hum. Martę Galewską-Kustrę. Galewska-Kustra jest pedagogiem dziecięcym i pedagogiem twórczości. Zawodowo realizuje swoje pasje logopedyczne i prowadzi specjalistyczny gabinet zlokalizowany w Łodzi. Dodatkowo pracuje w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Kłos to natomiast absolwentka grafiki na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, która zawodowo zajmuje się ilustracją i prowadzeniem pracowni lalek Kalikayo.

Szczegóły - Pucio. Domino

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt