Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa i zdania

Pozycja, która musi się znaleźć w biblioteczce każdego malucha! Pucio pomoże Twojemu dziecku poznać nowe słowa i układać je w zdania. Sprawdź, co nowego u Pucia! Pucio jest małym chłopcem, który ciągle doskonali swoją umiejętność mówienia. Oprócz mamy i taty ma starszą siostrę Misię, młodszego...

30.48 zł

-24%

39.90 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Praktyczna książeczka, która pomoże maluchowi poznać nowe słowa, a te układać w pierwsze zdania. Daj swojemu dziecku możliwość nauki poprzez zabawę z Puciem!

To już kolejna książka z serii o Puciu, jego rodzinie i codziennych przygodach, bliskich każdemu maluchowi. Tym razem bohater wraz z najbliższymi wyjeżdża na ferie w góry. Mają się zatrzymać u dalszych krewnych. Tutaj dzieci mogą sobie pozwolić na dalekie spacery, a także przyjemności, takie jak chociażby jazda na nartach. Czego nowego dowiedzą się w nowej okolicy?

Jak w każdej książeczce o Puciu, przed treścią właściwą można znaleźć instrukcję, kierowaną do rodziców. To w niej można doszukać się wskazówek odnośnie tego, jak powinna wyglądać praca z dzieckiem przy wykorzystaniu tej pozycji książkowej. Każda ze stron przeznaczonych dla małego Czytelnika jest podzielona na dwie części. W jednej zawsze pojawia się obraz, który pokazuje daną sytuację, a w drugiej zadanie, jakie ma wykonać dziecko. O to, by przygody Pucia okazały się w pełni merytoryczne dla malucha, troszczy się dr nauk humanistycznych Marta Galewska-Kustra.

Za ostateczny kształt, jaki przybrała książeczka „Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa i zdania” odpowiada duet autorek: wspomniana już Marta Galewska-Kustra oraz ilustratorka Joanna Kłos. Pierwsza z nich jest także pedagogiem dziecięcym, logopedą, a także pedagogiem twórczości.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa i zdania