Pucio mówi pierwsze słowa

Poznajcie Pucia i jego wesołą rodzinkę, spędzając z nimi cały dzień! Ten sympatyczny maluch stanie się ulubionym towarzyszem Waszego dziecka w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy! Druga część przygód Pucia skoncentrowana jest na pierwszych słowach typowych dla rozwoju mowy dziecka. Ich...

32.46

-28%

44.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

„Uczę się mówić. Pucio mówi pierwsze słowa” to doskonała propozycja dla wszystkich maluchów, które rozpoczynają swoją przygodę z nauką mówienia. Głównym bohaterem książki jest tytułowy Pucio – chłopiec ten wraz ze swoim wesołym rodzeństwem i rodzicami przeżywa ciekawe sytuacje dnia codziennego. Zabawa w przedszkolu, zakupy z mamą, urodziny czy wyprawa na basen to tylko niektóre z przygód chłopca. Pucio udowadnia, że nawet codzienne czynności mogą być niezwykle ekscytujące i pouczające.

Dzięki ciekawej formie i prostym, krótkim tekstom książka zachęca nawet najmłodsze dzieci do powtarzania i nauki nowych słów. Starsze dzieci natomiast mogą próbować swoich sił w samodzielnym czytaniu. Książka doskonale nadaje się również dla tych dzieci, u których rozwój umiejętności mowy jest opóźniony.

Twarde i tekturowe strony książki sprawiają, że jest ona wytrzymała i pozwala na samodzielne przewracanie stron najmniejszym dzieciom. Piękne, kolorowe ilustracje autorstwa Joanny Kłos zachęcają do wspólnego czytania i oglądania. Ciekawski Pucio oraz jego wspaniała rodzina sprawią najmłodszym wiele radości, a atrakcyjna forma książki, która uczy poprzez zabawę, pomoże w poznawaniu nowych słów i tym samym wzbogaci słownictwo. Sympatyczny Pucio z pewnością stanie się ulubionym bohaterem każdego dziecka, które go pozna.

Autorką książki „Pucio mówi pierwsze słowa” jest dr n. hum. Maria Galewska-Kustra, która jest logopedą i pedagogiem dziecięcym. Dzięki doświadczeniu i praktycznej wiedzy zdobytej podczas pracy z dziećmi autorce udało się stworzyć doskonałą książkę, która jednocześnie uczy i bawi.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pucio mówi pierwsze słowa

Inni Klienci kupili również