Pucio uczy się mówić. Zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych

Poznajcie Pucia i jego wesołą rodzinkę! Ten sympatyczny maluch stanie się ulubionym towarzyszem Waszego dziecka w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy! Pierwsza część przygód Pucia przeznaczona jest dla dzieci najmłodszych oraz tych nieco starszych z opóźnionym rozwojem mowy. Koncentruje się...

26.78

-33%

39.90 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

„Pucio uczy się mówić” to zabawa dźwiękonaśladowcza dla dzieci przedstawiona w formie książeczki opisującej przygody sympatycznego tytułowego bohatera, z którym zaprzyjaźni się każdy maluch. W towarzystwie Pucia dziecko postawi pierwsze kroki w nauce mowy, poznając otaczający je świat za pomocą wyrażeń dźwiękonaśladowczych ukazanych na pięknie narysowanych, kolorowych ilustracjach.

Opowiastka zaprezentowana na kartach książeczki przeznaczona jest zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych małych czytelników z opóźnionym rozwojem mowy. Przy jej wsparciu dziecko utrwala zdobywaną przez siebie każdego dnia wiedzę o otaczającej je rzeczywistości, systematyzując ją za pomocą wyrażeń dźwiękonaśladowczych. Dostosowana do poziomu rozwoju dziecka oprawa graficzna sprzyja również nauce koncentracji oraz rozwojowi wyobraźni.

Książeczka „Pucio uczy się mówić” to pierwsza część składającej się z czterech historyjek serii „Uczę się: mówić, wymawiać, opowiadać”. Pozostałe pozycje z tego cyklu to „Wierszyki ćwiczące języki”, „Z muchą na luzie ćwiczymy buzie” oraz „Zeszytowy trening mowy”.

Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra – doświadczony logopeda i pedagog dziecięcy, pracownik naukowy Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Prowadzi własny gabinet logopedyczny dla dzieci. Specjalizuje się m.in. w terapii opóźnionego rozwoju mowy i zaburzeń artykulacji. Członkini Polskiego Towarzystwa Logopedycznego. Autorka serii książeczek wspierających rozwój mowy dzieci "Uczę się: mówić, wymawiać, opowiadać".

Joanna Kłos – studiowała na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, obroniła dyplom w Pracowni Projektowania Plakatu. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy grafika. Obecnie zajmuje się tworzeniem ilustracji oraz prowadzeniem wspólnie z mamą i siostrą pracowni lalek Romaszop.

Recenzje

Ocena 

Świetna książka do nauki mowy. Dziecko szybko wypowiada sylaby, naśladuje dźwięki, interesująca fabuła dla małego dziecka. Polecam.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pucio uczy się mówić. Zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych

Inni Klienci kupili również