Pukka Herbatka Three Ginger 20 x 1.8 g Bio

Rozgrzewa i podnosi na duchu Herbata Three Ginger zawiera wszystko co powinna zawierać herbata imbirowa. Jest bogata w smaku, ostra i stymulująca. Zawiera trzy rodzaje korzeni z rodziny imbirowatych, które tworzą pełnię aromatu. Bez względu na to, czy masz rozstrój żołądka, dreszcze czy jesteś...
25,24
Cena za kg : 701.11zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,95 zł

Opis

Rozgrzewa i podnosi na duchu

Herbata Three Ginger zawiera wszystko co powinna zawierać herbata imbirowa. Jest bogata w smaku, ostra i stymulująca. Zawiera trzy rodzaje korzeni z rodziny imbirowatych, które tworzą pełnię aromatu.

Bez względu na to, czy masz rozstrój żołądka, dreszcze czy jesteś przeziębiony, pomóc ci może imbir lekarski. Możesz go przyjmować w postaci herbatki, tabletki lub kandyzowany w cukrze. Możesz też dodawać go do jedzenia lub pogryzać imbirowe „orzeszki”. Wiele leczniczych ziół trzeba stosować w dużych ilościach, aby odnieść korzyść dla zdrowia. Z imbirem jest inaczej, ponieważ ilość, jaką dodasz do curry lub dania chińskiego, łatwo dorówna lub nawet przewyższy dawkę stosowaną w suplementach.

Cechy herbatki Three Ginger:

  • 16% składników z certyfikatem FairWild.
  • 20% składników z certyfikatem FairTrade.
  • Bez kofeiny.
  • 100% składników pochodzi z ekologicznych zrównoważonych upraw.

Szczegóły - Pukka Herbatka Three Ginger 20 x 1.8 g Bio

Składniki - Pukka Herbatka Three Ginger 20 x 1.8 g Bio

Korzeń imbiru (52%) korzeń galangal (28%), korzeń lukrecji, korzeń kurkumy (4%). 16% składników z certyfikatem FairWild. 20% składników z certyfikatem FairTrade.Bez kofeiny, 100% składników pochodzi z ekologicznych zrównoważonych upraw.

Dane producenta/dystrybutora

Habio Mariola Olszewska, ul. Eskulapów 10, 04-403 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również