Puls życia 8. Podręcznik oraz zeszyt ćwiczeń do biologii dla szkoły podstawowej

Puls życia 8. Podręcznik do biologii dla klasy ósmej szkoły podstawowej Nowa edycja 2021–2023. Nowy podręcznik „Puls życia” do biologii dla klasy 8 jest dostosowany do obecnej sytuacji szkolnej. Pozwala na bezpieczną realizację treści oraz umożliwia skuteczne przygotowania do egzaminu ósmoklasisty...
75,16 * 75,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 69,23 zł

Opis

Puls życia 8. Podręcznik do biologii dla klasy ósmej szkoły podstawowej

Nowa edycja 2021–2023. Nowy podręcznik „Puls życia” do biologii dla klasy 8 jest dostosowany do obecnej sytuacji szkolnej. Pozwala na bezpieczną realizację treści oraz umożliwia skuteczne przygotowania do egzaminu ósmoklasisty z biologii.


Puls życia 8. Zeszyt ćwiczeń do biologii dla klasy ósmej szkoły podstawowej

Zeszyt ćwiczeń „Puls życia” do biologii dla klasy 8 pomaga kształcić kluczowe umiejętności biologiczne oraz wspiera w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty. 

  • Umożliwia przygotowania do egzaminu ósmoklasisty z biologii dzięki testom Sprawdź, czy potrafisz do poszczególnych rozdziałów.
  • Pomaga w kształceniu umiejętności analizy materiałów źródłowych oraz stosowania metodyki badań biologicznych.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Puls życia 8. Podręcznik oraz zeszyt ćwiczeń do biologii dla szkoły podstawowej"?
Jolanta Holeczek, Barbara Januszewska-Hasiec, Beata Sągin, Andrzej Boczarowski, Marian Sęktas są autorami tego podręcznika.
Są autorami paru podręczników szkolnych, ale ich treści są bardzo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników edukacyjnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Puls życia 8. Podręcznik oraz zeszyt ćwiczeń do biologii dla szkoły podstawowej" opublikowało Wydawnictwo Nowa Era.


Jak zweryfikować, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych udostępnionych przez szkołę.


O wydawnictwie tego podręcznika szkolnego:
Nowa Era to nie tylko wydawca podręczników, ale również partner dla nauczycieli, rodziców i uczniów, zapewniający najnowocześniejsze materiały edukacyjne. Poprzez nietypowe podejście do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, uzyskało zaufanie tysięcy placówek oświatowych na terenie Polski.

Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Puls życia 8. Podręcznik oraz zeszyt ćwiczeń do biologii dla szkoły podstawowej"?
Tytuł ten jest częścią serii edukacyjnej "Puls życia".
Wraz z innymi tytułami z cyklu, ta książka ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich studentom rozwijać wiedzę jak również umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Puls życia 8. Podręcznik oraz zeszyt ćwiczeń do biologii dla szkoły podstawowej

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>