Puma

Puma Jak większość dużych kotów tak i nasza puma z serii Schleich WILD LIFE jest wspaniałym biegaczem. Dlatego zawsze, gdy chce potrenować sprint z twojego łóżka do kuchni i z powrotem, musisz mierzyć jej czas. Ten dziki kot jest nie tylko szybki, lecz potrafi również bardzo daleko skakać: za...
28,53 * 31,70 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 28,53 zł

Opis

Puma

Jak większość dużych kotów tak i nasza puma z serii Schleich WILD LIFE jest wspaniałym biegaczem. Dlatego zawsze, gdy chce potrenować sprint z twojego łóżka do kuchni i z powrotem, musisz mierzyć jej czas. Ten dziki kot jest nie tylko szybki, lecz potrafi również bardzo daleko skakać: za jednym razem pokonuje aż pięć metrów! To wystarczy, by przeskoczyć z przodu autobusu prawie na jego tył. A kiedy jej się to uda, wiwatuje na cały głos. Nie wydaje przy tym takich odgłosów jak tygrys czy lew. Nasza puma nie potrafi tak głośno ryczeć. Woli cieszyć się nieco ciszej. Tak przynajmniej cię nie zbudzi, kiedy zacznie raniutko trenować.

Zamieszkuje lasy, użytki zielone, sawannę, busz. Występuje w Ameryce Północnej i Południowej.

Ciekawostka
Pumy nazywane są też górskimi lwami.

Zestawy do zabawy i figurki Schleich inspirują dzieci do swobodnej i pełnej fantazji zabawy. Tak twierdzą nawet eksperci!

Figurki Schleich modelowane są z dbałością o szczegóły i wyglądają niemal identycznie jak ich zwierzęce pierwowzory. To idealna podstawa wartościowej zabawy edukacyjnej.

Artykuł należy do serii tematycznej WILD LIFE i przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-8 lat.

Szczegóły - Puma

  • Producent: Schleich
  • Kod producenta: GXP-812288
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4059433364575
  • EAN: 4059433364575
  • Wymiary: 124x68 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również