Punkt wyjścia wytwórnik geometryczny

WYTWÓRNIKI to seria autorskich zeszytów kreatywnych. Tu talent i pomysłowość artysty ilustratora łączą się z nieskrępowaną twórczością artysty dziecka. Punkt wyjścia to zaproszenie do poznawania niezwykłego świata figur geometrycznych. Co stanie się z punktami, jeżeli połączymy je w pary prostą...

23.78 zł

-18%

29.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

WYTWÓRNIKI to seria autorskich zeszytów kreatywnych. Tu talent i pomysłowość artysty ilustratora łączą się z nieskrępowaną twórczością artysty dziecka.

Punkt wyjścia to zaproszenie do poznawania niezwykłego świata figur geometrycznych. Co stanie się z punktami, jeżeli połączymy je w pary prostą kreską? A dlaczego proste równoległe otacza chmura smutku?

Autorka przedstawia matematyczne definicje punktu, odcinka, wielokątów czy koła w zaskakujący sposób. Połączenie uporządkowanej geometrii i pełnej swobody ilustracji sprawia, że inaczej patrzymy na otaczający nas świat. Bo czy ktoś by pomyślał, że można hodować gwiazdy na poletkach, które tworzą linie proste przecinające się?

Łap coś do rysowania i baw się dobrze!

Marta Kopyt ukończyła matematykę na Uniwersytecie Warszawskim i wydział Sztuki Mediów na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Punkt wyjścia. Wytwórnik geometryczny jest jej pierwszą opublikowaną książką i efektem nagrody od wydawnictwa Wytwórnia w konkursie Illustration StartUp. Ilustracje z tej książki zostały wyróżnione w międzynarodowym konkursie Golden Pinwheel Young Illustrators Competition na Targach Książki w Szanghaju w 2015 roku. Patronat: Qlturka.pl, Ryms

Seria Wytwórniki: “Wytwórnik domowy” Agaty Królak “Wytwórnik kulinarny” Katarzyny Boguckiej i Szymona Tomiło “Wytwórnik górą!” Madaleny Matoso “Wytwórnik ekologiczny” Baobaby Studio “Wytwórnik filmowy” Piotr Młodożeniec “Moc kłopotów. Wytwórnik” Iwona Chmielewska “Wytwórnik kosmiczny” Agata Królak “Wytwórnik filozoficzny” Ada Augustyniak (listopad 2016) “Kalendarz 2017. Wytwórnik” Monika Hanulak, Grażka Lange (listopad 2016)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Punkt wyjścia wytwórnik geometryczny