Punktualny Paweł

Bohaterem drugiej części serii Supermoce Nastolatków jest wiecznie spóźniony Paweł. Jego bagaż doświadczeń w tym zakresie okazuje się na tyle przytłaczający, że chłopiec wraz ze swoim starszym bratem postanawiają podjąć się odpowiedzialnego wyzwania. Wspólnymi siłami znajdują odpowiedzi na ważne...
17,56 * 24,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,84 zł

Opis

Bohaterem drugiej części serii Supermoce Nastolatków jest wiecznie spóźniony Paweł. Jego bagaż doświadczeń w tym zakresie okazuje się na tyle przytłaczający, że chłopiec wraz ze swoim starszym bratem postanawiają podjąć się odpowiedzialnego wyzwania. Wspólnymi siłami znajdują odpowiedzi na ważne pytania, definiują wskazówki pomocne w realizacji postawionego celu oraz odważnie wdrażają je w życie. Jakie są tego efekty? Czy Paweł zrealizuje swoje wyzwanie na 100%?

Poznaj historię Pawła a dowiesz się wszystkiego. Książka wzbogacona młodzieżowymi ilustracjami i przyciągającymi oko grafikami.


O autorce

Agnieszka Żarecka - trener biznesu, pasjonatka rozwoju osobistego, wielbicielka kotów. Od ponad dwudziestu lat fascynuje się tematem komunikacji pracując z młodszymi i starszymi. Stawia na współpracę zespołową oraz zachęca do kreatywnego myślenia. Z pasją prowadzi liczne zajęcia i szkolenia z uczniami, studentami oraz pracownikami różnych branż.

Szczegóły - Punktualny Paweł

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>