Pure Plus Napój z aloesem Light 340 ml

  • 8809125064910
Pure Plus Napój z aloesem Light.

4.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Aloes to roślina, którą wyróżnia szereg rozmaitych właściwości o dobroczynnym wpływie na organizm – minimalizuje zmęczenie, wspomaga odchudzanie i pracę układu odpornościowego oraz nawilża skórę. Najpopularniejszym sposobem jej spożycia wciąż pozostaje sok z aloesu – co jednak, gdy nie odpowiada nam jego smak? W takim przypadku doskonałym rozwiązaniem będzie napój z aloesem.

Sprawdzi się doskonale jako:

  • dodatek do koktajli,
  • lemoniada aloesowa – po schłodzeniu,
  • napój izotoniczny, który świetnie gasi pragnienie i który można mieć zawsze pod ręką.

Napój z aloesem występuje w formie gotowej do spożycia. Wystarczy jedynie dodać go do innych napojów, schłodzić lub zwyczajnie wypić. Stanowi znakomitą alternatywę dla tradycyjnego soku z aloesu, którego smak nie każdemu może odpowiadać. Jest również bardzo dobrym zamiennikiem popularnych soków owocowych o chemicznym składzie, ze śladowymi ilościami owoców oraz słodkich gazowanych napojów. W przeciwieństwie do nich napój z aloesem light marki Pure Plus wyróżnia się znacznie mniejszą kalorycznością. Nic dziwnego – jego skład opiera się na wodzie i soku z cząsteczkami aloesu, czyli tym, co naturalne.

Dostępny jest w standardowym dla tego typu produktów opakowaniu, którym jest plastikowa butelka o pojemności 340 ml.

Allcor to przedsiębiorstwo założone w 1993 roku, które zajmuje się handlem zagranicznym. Specjalizuje się w sprowadzaniu produktów najwyższej jakości z tak odległych krajów jak Japonia, Chiny czy Stany Zjednoczone. W ofercie posiada zarówno produkty spożywcze (wody kokosowe, kwasy chlebowe, napoje z aloesem), jak i kosmetyki.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pure Plus Napój z aloesem Light 340 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8809125064910