Purederm Galaxy 2x Bubble Sparkling Multi Mask maseczka oczyszczająca Yellow & Violet 12 g

  • Purederm
  • 8809541193309
  • 3 dni
PUREDERM oczyszczająco - witalizująca maseczka GALAXY z bąbelkamiBąbelkująca maseczka błotna głęboko wnika w skórę, usuwając zanieczyszczenia, zaskórniki oraz martwy naskórek. Maseczki są zabiegiem przeznaczonym do stosowania na różne obszary twarzy,w zależności od jej potrzeb. Żółta błotna...

9.36 zł

Cena za kg : 780zł

Dodaj do schowka

Opis

PUREDERM oczyszczająco - witalizująca maseczka GALAXY z bąbelkami
Bąbelkująca maseczka błotna głęboko wnika w skórę, usuwając zanieczyszczenia, zaskórniki oraz martwy naskórek. Maseczki są zabiegiem przeznaczonym do stosowania na różne obszary twarzy,
w zależności od jej potrzeb. Żółta błotna maseczka przeznaczona jest do przetłuszczającej się strefy „T”. Zawiera witaminę C i ekstrakt z cytryny, które dokładnie oczyszczają skórę. Fioletowa błotna maseczka, która zawiera ekstrakt z jagód, jest przeznaczona do suchej strefy „U” twarzy. Rewitalizuje skórę, sprawia, że jest ona promienna, gładka i pełna blasku.

Sposób użycia: 1. Otworzyć saszetkę z żółtą maseczką i równomiernie nałożyć ją na strefę „T” twarzy. 2. Otworzyć saszetkę z niebieską maseczką i równomiernie nałożyć ją na strefę „U” twarzy. 3. Trzymać maseczki przez 10-15 minut. 4. Na zakończenie dokładnie opłukać twarz letnią wodą.

Środki ostrożności: 1. Unikać stosowania na podrażnioną, wrażliwą oraz problematyczną skórę. 2. W przypadku podrażnienia skóry lub oczu przerwać stosowanie. 3. W przypadku kontaktu z oczami, dokładnie przepłukać je wodą. 4. Tylko do użytku zewnętrznego. 5. Trzymać z dala od dzieci.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Purederm Galaxy 2x Bubble Sparkling Multi Mask maseczka oczyszczająca Yellow & Violet 12 g

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8809541193309