Purederm Miracle Shape-Up Buttocks Mask maska modelująca pośladki 40 g

  • Purederm
  • 8809541193927
  • 3 dni
PUREDERM Maseczka poprawiająca kształt pośladków - 1 paraMaseczka na pośladki zawierająca kwas hialuronowy poprawia elastyczność i witalność skóry. Kolagen i volufilina (naturalny ekstrakt roślinny) sprawiają, że skóra staje się sprężysta i ujędrniona. Dodatkowo maseczka intensywnie nawilża,...

15.98 zł

Cena za kg : 399.5zł

Dodaj do schowka

Opis

PUREDERM Maseczka poprawiająca kształt pośladków - 1 para
Maseczka na pośladki zawierająca kwas hialuronowy poprawia elastyczność i witalność skóry. Kolagen i volufilina (naturalny ekstrakt roślinny) sprawiają, że skóra staje się sprężysta i ujędrniona. Dodatkowo maseczka intensywnie nawilża, pielęgnuje i łagodzi skórę, która wygląda na wyraźnie wygładzoną. Maseczka z nadrukiem cętek lamparta.

Sposób użycia: 1. Dokładnie oczyścić i osuszyć skórę 2. Otworzyć opakowanie i rozłożyć maseczkę. 3. Nałożyć równomiernie maseczkę na pośladki 4. Pozostawić maseczkę około 15-20 minut, a następnie usunąć. Delikatnie wmasować pozostałość esencji w skórę.

Środki ostrożności: 1. Unikać stosowania na wrażliwą oraz problematyczną skórę. 2. W przypadku podrażnienia skóry (zaczerwienie, opuchlizna) przerwać stosowanie. 3. W przypadku kontaktu z oczami, dokładnie przepłukać je wodą. 4. Unikać przechowywania w bezpośrednim świetle słonecznym lub wysokiej i niskiej temperaturze. 5. Tylko do użytku zewnętrznego. 6. Trzymać z dala od dzieci.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Purederm Miracle Shape-Up Buttocks Mask maska modelująca pośladki 40 g

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8809541193927