Otulacz - śpiworek 2.5 tog biały

  • Purflo
  • 5060124386423
Niezwykle praktyczny otulacz - śpiworek Purflo dla noworodków i niemowląt dzięki któremu będą mogły spać bezpieczniej i spokojniej.  Otulacz - śpiworek to bezpieczna alternatywa dla kocyków i luźnej pościeli, pomaga obniżyć ryzyko wystąpienia SIDS (śmierci łóżeczkowej). Wszechstronność tego...

145.00 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Niezwykle praktyczny otulacz - śpiworek Purflo dla noworodków i niemowląt dzięki któremu będą mogły spać bezpieczniej i spokojniej. 

Otulacz - śpiworek to bezpieczna alternatywa dla kocyków i luźnej pościeli, pomaga obniżyć ryzyko wystąpienia SIDS (śmierci łóżeczkowej). Wszechstronność tego śpiworka polega na tym, że jest to produkt 2w1  - otulacz i śpiworek. W momencie kiedy są zapięte napy na rękawkach pełni funkcję otulacza, a po ich rozpięciu zamienia się w standardowy śpiworek dla niemowląt. Materiał z którego jest wykonany ma grubość 2,5 tog, która idealnie sprawdzi się do całorocznego użytkowania, umożliwiając rodzicom dopasowanie odzieży pod spodem do temperatury na zewnątrz. Wypełnienie śpiworka zawiera Amicor Pure - hipoalergiczne włókno zatwierdzone przez Allergy UK w celu zapobiegania astmie i egzemie. Specjalnie zaprojektowany kształt otulacza zapewnia odpowiednią ilość miejsca na nóżki, dzięki czemu bioderka mogą się prawidłowo rozwijać a unikalne oddychające panele na tułowiu i karku ułatwiają wentylację i zapobiegają przegrzaniu dziecka.

Zamki błyskawiczne są starannie rozmieszczone z dala od delikatnej skóry dziecka, otwierają się od dołu, aby znacznie ułatwić zmianę pieluchy w środku nocy. Wokół ciała dziecka znajduje się osłona na suwak, a wokół nóg i stóp bezpieczny szew. Dolna część śpiworka jest tak skonstruowana, aby można było używać go podczas podróży np. w foteliku samochodowym, można używać go również w wózku. (Ramiona dziecka należy wyjąć z otulacza podczas używania w podróży.)

Cechy otulacza śpiworka Purflo:

Otulacz, który rośnie wraz z dzieckiem konstrukcja przyjazna w podróży oddychające panele na tułowiu i karku ułatwiają wentylację i zapobiegają przegrzaniu odpowiedni dla dzieci od urodzenia do 4 miesiąca:

o wadze 3–7 kg lub wzroście  50–65 cm

wymiary śpiworka: 65 x 38 cm grubość 2.5 TOG - śpiworek całoroczny,

przeznaczony do pomieszczeń o temperaturze 14-20 °C

materiał: zewnętrzny 100% bawełna;

wypełnienie  100% poliester i mieszanka Amicor Pure można prać w pralce w 40 °C.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Otulacz - śpiworek 2.5 tog biały

  • Producent: Purflo
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5060124386423
  • EAN: 5060124386423
  • Wymiary: 65 x 38 cm