Puzzle 20 miniMAXI. Bob i maszyny Trefl

Układanki dla najmłodszych w małych, wygodnych pudełeczkach, które swobodnie zmieszczą się w dziecięcym plecaczku i na półce z zabawkami. Każda układanka to inny obrazek, złożony z 20 elementów. Układanka jest doskonałym pomysłem na upominek dla rodzeństwa - każdy otrzyma swoją własną, kolorową...

3.60 zł

-10%

3.99 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Układanki dla najmłodszych w małych, wygodnych pudełeczkach, które swobodnie zmieszczą się w dziecięcym plecaczku i na półce z zabawkami. Każda układanka to inny obrazek, złożony z 20 elementów. Układanka jest doskonałym pomysłem na upominek dla rodzeństwa - każdy otrzyma swoją własną, kolorową układankę. Urozmaiceniem zabawy będzie układanie puzzli na czas, porównanie obrazków, szukanie podobieństw i różnic. Po ułożeniu dzieci otrzymają piękne obrazki przedstawiające ulubione postaci z serialu bob budowniczy. To właśnie kolorowa grafika i możliwość tworzenia sprawiają, że układanie puzzli to dla dzieci wiele radości.

Puzzle przyjazne dziecku!

Do produkcji puzzli użyliśmy ekologicznych farb spożywczych i płótnowanego papieru eliminującego odbijanie światła, co gwarantuje bezpieczeństwo i radość zabawy.

Wzór wysyłany losowo. Cena za sztukę.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Puzzle 20 miniMAXI. Bob i maszyny Trefl

  • Seria Minimaxi 20
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900511560022
  • EAN: 5900511560022
  • Wymiary: 11 x 7.5 x 4.2 cm