Puzzle 3000 el. Tak przechodzi się do historii Schmidt

PQ Puzzle 3000 el. RENATO CASARO Tak przechodzi się do historii...Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i...

104.50 zł

-5%

110.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

PQ Puzzle 3000 el. RENATO CASARO Tak przechodzi się do historii...
Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!
Renato Casaro urodził się w północnych Włoszech i jest jednym z niewielu szczęśliwców, którym udało się połączyć hobby z pracą. Zaczynał jako nikomu nieznany malarz plakatów filmowych, aby w ciągu kilku lat stać się jednym z najbardziej rozchwytywanych talentów na całym świecie. Wiele jego obrazów osiągnęło taką samą popularność jak filmy, które reklamowały. Weszły one do historii kina i są obiektem zainteresowań kolekcjonerów sztuki.
Wymiary puzzli po ułożeniu:1176x836 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Puzzle 3000 el. Tak przechodzi się do historii Schmidt

  • Producent: Schmidt
  • Wiek: 14+
  • Wiek od: 14
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4001504592707
  • EAN: 4001504592707
  • Wymiary: 375x275x90 mm