Puzzle Brick Trick - buduj z cegły Wieża TREFL

  • 5900511608687
Zestaw modelarski Wieża został stworzony przez cenioną polską markę Trefl, która specjalizuje się w projektowaniu wysokiej jakości puzzli, gier i zabawek. Pochodzi z serii Buduj z cegły - Brick Trick, umożliwiającej budowanie modeli budynków przy użyciu prawdziwych cegiełek, drewna i elementów...

53.92 zł

-39%

89.00 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Zestaw modelarski Wieża został stworzony przez cenioną polską markę Trefl, która specjalizuje się w projektowaniu wysokiej jakości puzzli, gier i zabawek. Pochodzi z serii Buduj z cegły - Brick Trick, umożliwiającej budowanie modeli budynków przy użyciu prawdziwych cegiełek, drewna i elementów dekoracyjnych, takich jak trawa czy kamyczki. Wśród modeli Brick Trick odnaleźć można piękne wsie, miasta oraz średniowieczne grody i zamki.
Zestaw składa się z ponad 115 elementów 100% naturalnej cegły, podstawy oraz kartonowych pionków iakcesoriów (smok, rycerz, skrzynia ze skarbami). Umożliwi zbudowanie makiety budy dla psów od podstaw! Dziecko będzie mogło układać cegiełki, docinać i kleić deseczki oraz dekorować swoją wspaniałą budowlę. Załączone kartonowe pionki i akcesoria sprawią, że budynek będzie wyglądał jeszcze bardziej realistycznie.
Można stworzyć budowlę według instrukcji lub korzystając z własnej wyobraźni. Zestaw sprawdzi się idealnie nie tylko dla małych początkujących pasjonatów modelarstwa, ale również dla dorosłych. Doskonała zabawa dla całej rodziny murowana! Ale to nie koniec! Aby ponownie stworzyć budynek i móc korzystać z tych samych cegieł, należy rozpuścić konstrukcję w wodzie. Zestaw rozwija u dzieci zdolności manualne, wyobraźnię i ćwiczy koncentrację.
Zestaw przeznaczony dla dzieci powyżej 6. roku życia
zawartość zestawu: ponad 115 cegiełek, podstawa, klej, kartonowe pionki i akcesoria, instrukcja
poziom trudności: 2/5
rozmiar: S
wymiary opakowania: 28 x 21 x 7 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Puzzle Brick Trick - buduj z cegły Wieża TREFL

  • Rok wydania: 2019
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900511608687
  • Język: polski
  • EAN: 5900511608687
  • Wymiary: 28x21x7 cm