Puzzle Daisy Box Castello Outlet

Zabawka zawiera kolorowe klocki o ciekawych kształtach, które można umieszczać na podstawie i tworzyć rozmaite konstrukcje. Klocki bardzo łatwo nakładają się jeden na drugi, a ich wielkość dostosowana jest do malutkich rączekJest to wspaniała i twórcza zabawka, która stymuluje rozpoznawanie...

50.18 zł

-40%

83.64 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Zabawka zawiera kolorowe klocki o ciekawych kształtach, które można umieszczać na podstawie i tworzyć rozmaite konstrukcje. Klocki bardzo łatwo nakładają się jeden na drugi, a ich wielkość dostosowana jest do malutkich rączek
Jest to wspaniała i twórcza zabawka, która stymuluje rozpoznawanie kolorów, rozwija umiejętności manualne oraz koordynację ruchową.
Wszystkie elementy wykonane są z tworzywa wysokiej jakości, są elastyczne i zmywalne, mają zaokrąglone brzegi, są nietłukące i bezpieczne.
Zawartość:
- 18 kolorowych klocków
- pudełko
- elastyczna płyta służąca jako podstawa
Zabawka dla dzieci powyżej 1 roku życia.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Puzzle Daisy Box Castello

  • Producent: Quercetti
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 800790500262933
  • EAN: 800790500262933
  • Wymiary: 33.0x29.0x15 cm