Puzzle dookoła mojej planety londji

  • 8436530160945
Bajkowe puzzle dla prawdziwych podróżników! W świecie LONDJI, możemy spotkać wielu ciekawych podróżników, ... marynarza, który przepłynął siedem mórz, latawiec, który może zabrać nas w najciekawsze miejsca, myszki urządzające wyścig dookoła świata w 80 minut oraz super bohatera, który czuwa nad...

72.09 zł

-21%

90.74 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis


Bajkowe puzzle dla prawdziwych podróżników! W świecie LONDJI, możemy spotkać wielu ciekawych podróżników, ... marynarza, który przepłynął siedem mórz, latawiec, który może zabrać nas w najciekawsze miejsca, myszki urządzające wyścig dookoła świata w 80 minut oraz super bohatera, który czuwa nad wszystkim :) Puzzle Londji zawierają ciekawostkę: kula ziemska - centralna układanka w obrazku może być oddzielona od reszty i jest dwustronna. Możemy być w Rio de Janeiro a za chwilę w Barcelonie.

52-elementowe puzzle przeniosą Twoje dziecko w bajkowy świat wyobraźni. Wzmacniają koordynację ręka - oko Twojego malucha, uczą cierpliwościpobudzają twórczą fantazję.
Grafika została zaprojektowana przez znanego rysownika i ilustratora, Txell Darne, projektującego w dawnym, ciepłym stylu vintage.

  

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Puzzle dookoła mojej planety londji

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8436530160945