Puzzle drewniane - seria LINK Big Fun Republic (Puzzlomatic)

Weź w swoje ręce puzzle Link i pokaż co potrafisz! Udowodnij, że kolejny niebanalny zestaw figur jest dla Ciebie do pokonania. Posługując się siedmioma elementami, możesz kilkadziesiąt razy dowieść, że żadna zagadka dla Ciebie nie istnieje. Oczywiście okupisz to odpowiednią ilością czasu,...

35.88 zł

-8%

39.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Weź w swoje ręce puzzle Link i pokaż co potrafisz! Udowodnij, że kolejny niebanalny zestaw figur jest dla Ciebie do pokonania. Posługując się siedmioma elementami, możesz kilkadziesiąt razy dowieść, że żadna zagadka dla Ciebie nie istnieje. Oczywiście okupisz to odpowiednią ilością czasu, determinacji i cierpliwości wyzwalając w sobie nieprzebrane pokłady odkrywczej kreatywności, sokolego wzroku i wyobraźni. Czy masz duszę odkrywcy, umysł konstruktora, oczy architekta i serce magika? Na pewno posiadasz wszystkie te cechy, tylko musisz je dopiero w sobie odkryć. Naucz się dostrzegać to, co ukryte. Pomoże Ci w tym układanka Link zapewniając niezapomnianą zabawę, satysfakcję i radość.

Seria Link przeznaczona jest dla osób poszukujących prawdziwych wyzwań. Łamigłówka powstaje z podziału trójkąta równobocznego na 7 części (w tym prostokąt, trapez, równoległobok oraz 3 różne trójkąty). Każda większa część może zostać utworzona z 2 trójkątów, co sprawia, że podczas układania często zapędzimy się w ślepy zaułek.
Z łamigłówką dostajemy ponad 100 wzorów do rozwiązania. Poza kilkoma wzorami zwierząt, łamigłówka raczej zawiera bardziej wymagające kształty.

Jak układać?
Zawsze wykorzystuj wszystkie siedem elementów układanki. Bądź cierpliwy - ułożenie najtrudniejszych figur daje największą satysfakcję.
Nie zniechęcaj się. Jeśli chwilowo brakuje Ci pomysłu, zacznij dowolnie przestawiać elementy.
Przyglądaj się im uważnie - bo gdy wreszcie ukaże Ci się fragment pożądanej figury, rozwiązanie stanie się już tylko kwestią czasu.

Szukaj nowych możliwości i konstruuj kolejne konfiguracje z zaledwie siedmiu elementów! Poczuj w sobie moc odkrywcy i konstruktora!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Puzzle drewniane - seria LINK Big Fun Republic (Puzzlomatic)

  • Producent: Big Fun Republic (Puzzlomatic)
  • Wiek: 7+
  • Wiek od: 7
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902659190093
  • EAN: 5902659190093
  • Wymiary: 140x90x20 mm