Puzzle Mata piankowa Litery

  • Smily
  • 5905375812928
  • 2 dni
MATA PIANKOWA-PUZZLECYFRY I LITERY- 36 puzzli kwadratów + wyjmowane cyfry i litery- razem 72 elementy- alfabet + cyfry 0-9- wymiary puzzla: 15 x 15 cm- wymiary maty po złożeniu: 100 x 100 cmCzy jest lepszy sposób na wprowadzenie dziecka w świat literek, cyfr i liczb niż nauka połączona z zabawą?...

46.03 zł

-17%

55.50 zł

Dodaj do schowka

Opis

MATA PIANKOWA-PUZZLE
CYFRY I LITERY

- 36 puzzli kwadratów + wyjmowane cyfry i litery
- razem 72 elementy
- alfabet + cyfry 0-9
- wymiary puzzla: 15 x 15 cm
- wymiary maty po złożeniu: 100 x 100 cm

Czy jest lepszy sposób na wprowadzenie dziecka w świat literek, cyfr i liczb niż nauka połączona z zabawą? Bawiąc się puzzlami Twój Maluszek z uśmiechem wkroczy w ten fascynujący świat. Puzzle mogą spełniać rozmaite funkcje: użytkową, jako mata do zabawy i odpoczynku, edukacyjną, zapoznając dziecko z cyframi oraz literami, a także rozwojową stymulując zmysł wzroku, dotyku oraz umiejętności manualne i ruchowe.

Układajcie razem w dowolny sposób piankowe litery i cyfry, twórzcie wyrazy i porządkujcie liczby od największej do najmniejszej. Wspaniały atrybut i świetna pomoc w nauce literek, pisania, cyferek i matematyki.

Puzzle w puzzlach! Każdy z kwadratowych puzzli ma w sobie wyjmowany symbol. Maluszek może wyjmować piankowe elementy, by następnie próbować dopasować kształty do odpowiednich otworów. Zabawa ta idealnie rozwinie zdolność myślenia logiczno-przestrzennego. Możecie także budować piankowe konstrukcje, sześciany, wieże, czy piramidy. Puzzle są bardzo miękkie i przyjemne w dotyku. Jedna ze stron posiada interesującą wzorkowaną, powierzchnię, druga jest zaś gładka.


Wymiary maty po rozłożeniu 100 x 100 cm
przedział wiekowy: 12-24 miesiące, 3-4 lata

Szczegóły - Puzzle Mata piankowa Litery

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt