Puzzle mikro menzurka starożytny egipt londji

  • 8436530162062
Mini puzzle maxi wyzwanie dla dzieci ! W zakręcanej menzurce znajduje się 150 szt małych puzzli. To wyzwanie na wysokim poziomie! Kto szybciej ułoży obrazek? Ile czasu zajmie to dziecku a ile czasu rodzicowi? Ta układanka jest do zabrania praktycznie wszędzie, ze względu na opakowanie, które...

29.37 zł

-10%

32.63 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis


Mini puzzle maxi wyzwanie dla dzieci ! W zakręcanej menzurce znajduje się 150 szt małych puzzli. To wyzwanie na wysokim poziomie! Kto szybciej ułoży obrazek? Ile czasu zajmie to dziecku a ile czasu rodzicowi? Ta układanka jest do zabrania praktycznie wszędzie, ze względu na opakowanie, które zmieści się w każdym plecaku czy torebce. Puzzle od zawsze wzbudzają duże zainteresowanie u dzieci, sprawiają, że podczas układania obrazków ćwiczą swoją spostrzegawczość, uczą się cierpliwości. Maluchy  rozwijają wyobraźnię, wspierają koordynację ręka - oko.

To uniwersalna zabawa a przy okazji, w zależności od układanego obrazka, również i nauka.  Taki cel - naukę - miał za zadanie twórca pierwszych puzzli, który działał w Londynie, John Spilsbury, grawer i kartograf (1763 rok).W celu ułatwienia nauki geografii naklejał drukowane mapy na cienkie deski z mahoniu i rozcinał całość wzdłuż granic państw. Ta forma pomocy naukowych rozprzestrzeniła się w całej Anglii i była stosowana także do nauczania innych przedmiotów.

Londji zaprasza do zabawy i nauki wszystkie dzieci, od lat 5

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Puzzle mikro menzurka starożytny egipt londji

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8436530162062