Puzzle my jungle moja dżungla londji

  • 8436530161645
Duże puzzle do układania przez najmłodsze dzieci. Zapraszamy do dżungli Londji, aby uczcić urodziny naszego przyjaciela, małego geparda. Słoń na wrotkach przywozi tort, pan Lew i jego przyjaciele zaśpiewają piosenkę, a żółwie przygotują pyszny piknik. Zabawa w układanie puzzli wzmacnia koordynację...

72.09 zł

-21%

90.74 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis


Duże puzzle do układania przez najmłodsze dzieci. Zapraszamy do dżungli Londji, aby uczcić urodziny naszego przyjaciela, małego geparda. Słoń na wrotkach przywozi tort, pan Lew i jego przyjaciele zaśpiewają piosenkę, a żółwie przygotują pyszny piknik. Zabawa w układanie puzzli wzmacnia koordynację ręka - oko Twojego malucha, uczy cierpliwości i pobudza twórczą fantazję.

22 elementy puzzli wykonanych jest z wytrzymałego, utwardzonego kartonu. Dziecko ma możliwość ułożenia najpierw kilku sekcji z puzzli a następnie połączenie ich w jeden, długi obrazek. Grafiki są zaprojektowane przez znanych ilustratorów, tworzących w dawnym, spokojnym, stonowanym stylu. Tekturowe pudełko zabezpieczy puzzle przed uszkodzeniami.
To super gotowy prezent na wszelkie okazje! Londji zaprasza wszystkie dzieci od lat 3 do 103 do zabawy!?

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Puzzle my jungle moja dżungla londji

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8436530161645