Puzzle odkryj dinozaury londji

  • 8436530169108
Puzzle z dinozaurami, jaka kryje się w nich zagadka? Nie ma chyba malucha, który nie byłby ekspertem w dziedzinie dinozaurów. Jeśli Twoje dziecko jest takim wszechwiedzącym pasjonatem, to te puzzle są idealne, aby jeszcze lepiej poznał te prehistoryczne zwierzęta. Do ułożenia jest obrazek z 200...

100.02 zł

-10%

111.13 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis


Puzzle z dinozaurami, jaka kryje się w nich zagadka? Nie ma chyba malucha, który nie byłby ekspertem w dziedzinie dinozaurów. Jeśli Twoje dziecko jest takim wszechwiedzącym pasjonatem, to te puzzle są idealne, aby jeszcze lepiej poznał te prehistoryczne zwierzęta. Do ułożenia jest obrazek z 200 elementów, przedstawiający w wyjątkowy sposób kilka dinozaurów.  Puzzle po ułożeniu przedstawiają bardzo atrakcyjny wizualnie obrazek, który ma dodatkowe właściwości :))

Spójrz przez niebieskie szkło powiększające i dzięki temu udasz się do Jurajskiego Parku.
Odkryjesz imponującego Tiranosaurus'a Rex, Diplodocus'a i Spnimaurus'a chodzących pośród wulkanów. Kiedy weźmiesz czerwone szkło powiększające zobaczysz kości tych gigantów! Te puzzle to jednocześnie układanka, w której dziecko może odkryć dwie rzeczywistości! Jedną z czerwonym szkłem powiększającym i drugą z niebieskim szkłem powiększającym.

Bardzo dobrej jakości opakowanie sprawia, że puzzle są bezpiecznie przechowywane. Jest to również doskonałe rozwiązanie na prezent. Puzzle oraz opakowania marki Londji są ekologiczne, używane są barwniki pochodzenia roślinnego, wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. 

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Puzzle odkryj dinozaury londji

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8436530169108