Puzzle okrągłe grawitacja londji

  • 8436530162154
Rewelacyjna ilustracja - prawdziwa uczta dla dzieci lubiących puzzle :)Ułożenie tego obrazka to wyzwanie na wysokim poziomie! 500 puzzli a  w dodatku grafika zawiera iluzję optyczną! Czy schody prowadzą na górę czy na dół? W którą stronę rosną kwiaty? Czy czasem człowiek nie siedzi do góry nogami?...

81.67 zł

-10%

90.74 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis


Rewelacyjna ilustracja - prawdziwa uczta dla dzieci lubiących puzzle :)Ułożenie tego obrazka to wyzwanie na wysokim poziomie! 500 puzzli a  w dodatku grafika zawiera iluzję optyczną! Czy schody prowadzą na górę czy na dół? W którą stronę rosną kwiaty? Czy czasem człowiek nie siedzi do góry nogami? Wyjątkowe ćwiczenie spostrzegawczości, uczenie się cierpliwości. Dzięki tej zabawie maluchy rozwijają wyobraźnię. Wspierają koordynację ręka - oko.

To uniwersalna zabawa a przy okazji, w zależności od układanego obrazka, również i nauka. Grafiki w Londji są zaprojektowane przez znanych ilustratorów, tworzących w dawnym, spokojnym, stonowanym stylu. Tekturowe pudełko zabezpieczy puzzle przed uszkodzeniami. To super gotowy prezent na wszelkie okazje!

Londji zaprasza do zabawy i nauki wszystkie dzieci, od lat 3 do 103! :))

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Puzzle okrągłe grawitacja londji

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8436530162154