Puzzle Paryż zza szyby samochodu 1500 Outlet

  • Educa
  • 841266816768133
  • 3 dni
Paryż zza szyby samochodu- puzzle 1500 elementów. Przepiękny, wysmakowany obrazek stworzony przez znakomitego grafika i rysownika, Dominica Davisona, z budzącym się do życia miastem, ma w sobie wiele uroku. Prawie pusta paryska uliczka przylegająca do Sekwany rozświetlona wstającym słońcem, jeszcze...

44.93 zł

-40%

74.89 zł

Dodaj do schowka

Opis

Paryż zza szyby samochodu- puzzle 1500 elementów.
Przepiękny, wysmakowany obrazek stworzony przez znakomitego grafika i rysownika, Dominica Davisona, z budzącym się do życia miastem, ma w sobie wiele uroku. Prawie pusta paryska uliczka przylegająca do Sekwany rozświetlona wstającym słońcem, jeszcze puste kawiarniane ogródki, widok Wieży Eiffla na tle fioletowo-pomarańczowego nieba... Warto poświęcić czas na bogactwo detali i kolorów do ułożenia, zyskując porcję fajnej rozrywki i twórczego relaksu.
Wszystko do ułożenia w zapadający w pamięć obraz, przy którym można zaplanować czas tylko dla siebie.
Seria znakomitych fotografii z najpiękniejszych miast, co roku odwiedzanych przez miliony turystów, przybliża je wszystkim miłośnikom puzzli i podróży jednocześnie.
Puzzle Educa to inspirująca zabawa, rozbudzająca zainteresowanie światem i ludźmi, kulturą, historią i współczesnością. Trwałe, perfekcyjnie wyprofilowane, z wysokiej jakości materiałów i solidnie zabezpieczoną powierzchnią, w eleganckiej kolorystyce, mogą służyć długie lata. Dla wygody klientów do zestawu dołączono klej FixPuzzle®, a duplikat każdego pojedynczego puzzla można zamówić w jedynym takim na świecie serwisie zagubionych elementów. No i jeszcze coś - świetnie nadają się na prezent! Warto sprawdzić!
Educa Borras - 20 lat doświadczenia firmy specjalizującej się w zabawkach i pomocach edukacyjnych dla dzieci młodszych, starszych i całkiem dorosłych.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Puzzle Paryż zza szyby samochodu 1500

  • Producent: Educa
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 841266816768133
  • EAN: 841266816768133
  • Wymiary: 43.0x29.0x5 cm