Puzzle t-rex mój dinozaur londji

  • 8436530162109
Duże puzzle do układania przez najmłodsze dzieci.  Tyrannosaurus rex - czyli w skrócie T-Rex to największy z żyjących kiedyś drapieżników na Ziemi! Jeśli Twój maluch interesuje się czasami prehistorycznymi lub po prostu lubi dinozaury - ta układanka jest idealna! Świetny obrazek pokazuje wielkość...

81.67 zł

-10%

90.74 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis


Duże puzzle do układania przez najmłodsze dzieci.  Tyrannosaurus rex - czyli w skrócie T-Rex to największy z żyjących kiedyś drapieżników na Ziemi! Jeśli Twój maluch interesuje się czasami prehistorycznymi lub po prostu lubi dinozaury - ta układanka jest idealna! Świetny obrazek pokazuje wielkość zwierzęcia a zabawa w układanie puzzli wzmacnia koordynację ręka - oko Twojego malucha, uczy cierpliwości i pobudza twórczą fantazję :)

36 elementów puzzli wykonanych jest z wytrzymałego, utwardzonego kartonu. Grafiki są zaprojektowane przez znanych ilustratorów, tworzących w dawnym, spokojnym, stonowanym stylu. Tekturowe pudełko zabezpieczy puzzle przed uszkodzeniami. To super gotowy prezent na wszelkie okazje!
Londji zaprasza wszystkie dzieci od lat 3 do 103 do zabawy! ?

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Puzzle t-rex mój dinozaur londji

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8436530162109