Puzzle trzy małe świnki londji

  • 8436530162581
Duże puzzle do układania przez najmłodsze dzieci. Dawno, dawno temu...… trzy małe świnki postanowiły wyruszyć w poszukiwaniu wielkiego szczęścia i fortuny... Jak sobie poradziły? Czy Twoje dziecko zna bajkę o Trzech Świnkach braci Grimm? A może chętnie po przeczytaniu - posłuchaniu bajki ułoży ten...

81.67 zł

-10%

90.74 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis


Duże puzzle do układania przez najmłodsze dzieci. Dawno, dawno temu...… trzy małe świnki postanowiły wyruszyć w poszukiwaniu wielkiego szczęścia i fortuny... Jak sobie poradziły? Czy Twoje dziecko zna bajkę o Trzech Świnkach braci Grimm? A może chętnie po przeczytaniu - posłuchaniu bajki ułoży ten śliczny obrazek z puzzli, które przeniosą Twoje dziecko w bajkowy świat wyobraźni :)

Taka zabawa wzmacnia koordynację ręka - oko Twojego malucha, uczy cierpliwości i pobudza twórczą fantazję. 36 elementów puzzli wykonanych jest z wytrzymałego, utwardzonego kartonu. Grafiki są zaprojektowane przez znanych ilustratorów, tworzących w dawnym, spokojnym, stonowanym stylu. Tekturowe pudełko zabezpieczy puzzle przed uszkodzeniami. To super gotowy prezent na wszelkie okazje!
Londji zaprasza wszystkie dzieci od lat 3 do 103 do zabawy! ?

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Puzzle trzy małe świnki londji

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8436530162581