Puzzle. Układam i opowiadam. Spadochroniarze 3+

Kto dopiero wyskoczył, a kto już wylądował? Komu zaczepił się spadochron? Jakich skrzydlatych przyjaciół można spotkać w przestworzach? Puzzle układam i opowiadam Spadochroniarze to fascynujący sposób na rozwijanie wyobraźni i wrażliwości malucha, a także umiejętności wypowiadania się o oglądanych...

16.98 zł

-26%

22.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Kto dopiero wyskoczył, a kto już wylądował? Komu zaczepił się spadochron? Jakich skrzydlatych przyjaciół można spotkać w przestworzach?

Puzzle układam i opowiadam Spadochroniarze to fascynujący sposób na rozwijanie wyobraźni i wrażliwości malucha, a także umiejętności wypowiadania się o oglądanych ilustracjach przy okazji dopasowywania elementów układanki!

Podczas doskonałej zabawy dziecko trenuje spostrzegawczość, koncentrację i sprawność placów. Nagrodą za cierpliwość jest długi, prawie metrowy obrazek przedstawiający spadochroniarzy i spadochroniarki podczas lotu.

Podczas układania puzzli przedszkolak ma możliwość opowiadania własnych historii o tym, co dzieje się na obrazku. Wypatruje szczegółów, nadaje bohaterom imiona i zostaje autorem relacji z lotu spadochroniarzy. Zabawa nie będzie miała końca!

Zestaw zawiera elementy idealne już dla trzylatków, a także plakat XXL z niezwykłą grafiką Macieja Szymanowicza - mistrza pobudzających wyobraźnię ilustracji dla dzieci.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Puzzle. Układam i opowiadam. Spadochroniarze 3+