Puzzle w metalowej kuli The Purple Cow - Mapa kosmosu 100 el.

Puzzle to kreatywna zabawka, która uczy i bawi. Dzięki puzzlom Mapa kosmosu dzieci w przyjemny sposób poznają kosmos, ze wszystkimi jego urokami. Całość zamknięta w efektowne, metalowe pudełko. Cechy puzzli Mapedia: całość zapakowana w metalowe, okrągłe opakowanie zabawka przeznaczona dla dzieci od...

39.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

The Purple Cow - Mapa Kosmosu to puzzle zamknięte w metalowej kuli. Zabawka jest ciekawym sposobem na spędzenie wolnego czasu przez dzieci i nie tylko. Rodzice mogą razem z nimi korzystać z puzzli, jednocześnie pogłębiając wzajemne relacje.

Puzzle są zabawką rozwijającą myślenie i wyobraźnię przestrzenną. Dzieci, układając puzzle, ćwiczą również pamięć i koncentrację, jednocześnie dobrze się bawiąc. Zabawka ta skutecznie wycisza, relaksuje i wymaga działania zorientowanego na cel. Pociechy trenują doprowadzanie podjętych zadań do końca - oznacza to, że rozwija się u nich poczucie odpowiedzialności. Tematyką tych puzzli jest kosmos, można więc po skończeniu układania obrazka zagłębić się z dzieckiem w tematy astronomiczne. Będzie to przyjazna forma zdobywania wiedzy, kojarzona z czymś przyjemnym i ciekawym. Dodatkowo metalowe opakowanie zapewnia puzzlom ochronę, dzięki czemu nasze dzieci będą mogły zabierać je ze sobą bez strachu przed zgubieniem elementów.

Producentem zabawki jest The Purple Cow - firma zajmująca się tworzeniem pięknego designu znanych, lubianych i popularnych gier: rodzinnych, logicznych, łamigłówek i nie tylko. Gry i zabawki, które wytwarza, cechują się pomysłowością i funkcjonalnością. Powstała w roku 2000, jednak do tej pory tworzone przez nią gry cieszą się dużym uznaniem.

Cechy puzzli Mapedia:

  • całość zapakowana w metalowe, okrągłe opakowanie,
  • zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 roku życia,
  • ilość elementów: 100,
  • wymiary obrazka po ułożeniu: 35 x 25 cm,
  • średnica pudełka: 11 cm.
     

Szczegóły - Puzzle w metalowej kuli The Purple Cow - Mapa kosmosu 100 el.

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt