Puzzle w metalowej kuli. The Purple Cow. Mapa kosmosu. 100 elementów

Puzzle to kreatywna zabawka, która uczy i bawi. Dzięki puzzlom Mapa kosmosu dzieci w przyjemny sposób poznają kosmos, ze wszystkimi jego urokami. Całość zamknięta w efektowne, metalowe pudełko. Cechy puzzli Mapedia: całość zapakowana w metalowe, okrągłe opakowanie, zabawka przeznaczona dla dzieci...

39.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Puzzle nigdy nie wychodzą z mody. Uwielbiają je dzieci w każdym wieku. Na rynku dostępnych jest tysiące różnych modeli, wzorów i wariantów tematycznych układanek. Warto połączyć przyjemne z pożytecznym i podsunąć dziecku zabawki, które będą także uczyć. Taką właśnie rolę spełniają puzzle w metalowej kuli "The Purple Cow - Mapa kosmosu". Dzięki nim twoja pociecha odkryje niesamowity świat otaczającego nas Wszechświata.

Wewnątrz eleganckiej metalowej puszki znajduje się 100 puzzli układających się w mapę kosmosu. Ukazuje ona Układ Słoneczny wraz ze wszystkimi jego najważniejszymi elementami. Dziecko znajdzie tu planety krążące wokół najbliższej nam gwiazdy, inne ciała niebieskie przemierzające przestrzeń kosmiczną, wysłane przez ludzi na orbitę okołoziemską satelity, promy i inne cuda techniki, a nawet niezidentyfikowane obiekty latające. Interesujące, szczegółowe grafiki wypełniają całą ilustrację. Każda z nich jest dodatkowo opatrzona opisem, który informuje dziecko o odległościach danych obiektów od Słońca, temperaturach panujących na powierzchni planet czy długości ich obiegu wokół Słońca.

Puzzle przedstawiające mapę kosmosu to doskonały prezent dla każdego dziecka. Będzie to przyjazna forma zdobywania wiedzy, kojarzona z czymś przyjemnym i ciekawym. Dodatkowo metalowe opakowanie zapewnia puzzlom ochronę, dzięki czemu nasze dzieci będą mogły zabierać je ze sobą bez strachu przed zgubieniem elementów.

W puszce o średnicy 11 cm znajduje się 100 elementów. Obrazek po ułożeniu ma wymiary 35 x 25 cm. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 6 roku życia.

Producentem zabawki jest The Purple Cow - firma zajmująca się tworzeniem pięknego designu znanych, lubianych i popularnych gier: rodzinnych, logicznych, łamigłówek i nie tylko. Gry i zabawki, które wytwarza, cechują się pomysłowością i funkcjonalnością. Powstała w roku 2000, jednak do tej pory tworzone przez nią gry cieszą się dużym uznaniem.

Cechy puzzli Mapedia:

  • całość zapakowana w metalowe, okrągłe opakowanie,
  • zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 roku życia,
  • ilość elementów: 100,
  • wymiary obrazka po ułożeniu: 35 x 25 cm,
  • średnica pudełka: 11 cm.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Puzzle w metalowej kuli. The Purple Cow. Mapa kosmosu. 100 elementów

  • Producent: The Purple Cow
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 7290014368699
  • EAN: 7290014368699
  • Wymiary: 11.1 x 11.1 x 11.1 cm