Puzzle. Wszystko na mapie Dwie Siostry

Puzzle nawiązujące do książki „Mapy” Aleksandry i Daniela Mizielińskich – 600 małych elementów. Ułóżcie wielką ilustrowaną mapę świata! Znajdziecie na niej zwierzęta, pojazdy, zabytki, potrawy oraz obiekty i aktywności charakterystyczne dla poszczególnych regionów naszego globu. Wszystkie...

59.93 zł

-25%

79.90 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Puzzle nawiązujące do książki „Mapy” Aleksandry i Daniela Mizielińskich – 600 małych elementów.

Ułóżcie wielką ilustrowaną mapę świata! Znajdziecie na niej zwierzęta, pojazdy, zabytki, potrawy oraz obiekty i aktywności charakterystyczne dla poszczególnych regionów naszego globu. Wszystkie narysowane elementy są podpisane, na mapie umieszczono także nazwy wszystkich państw, kontynentów i oceanów świata oraz najważniejszych mórz i wysp.


Aleksandra i Daniel Mizielińscy (ur. 1982) – graficy, twórcy książek i stron internetowych, laureaci licznych nagród i wyróżnień przyznawanych za projekty książkowe i internetowe, w tym prestiżowego międzynarodowego wyróżnienia BolognaRagazzi Award 2010 za książkę „Co z Ciebie wyrośnie?” oraz francuskiej Prix Sorcières 2013 i włoskiej Premio Andersen 2013 za „Mapy”.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Puzzle. Wszystko na mapie Dwie Siostry