NOWOŚĆ Puzzle Zegar drewniany układanka do nauki iWood

Puzzle Zegar drewniany układanka do nauki iWood

  • iWood
  • 6935494719807
  • 3-5 dni
Drewniana układanka pomalowana bezpiecznymi farbami wodnymi na wesołe, wyraziste kolory, ozdobiona wizerunkami zwierzątek. Układanka typu zegar to nieoceniona pomoc przy nauce odczytywania godzin i liczenia. Dodatkowo może wspomóc poznawania kształtów i kolorów, dzięki klockom które możemy...

51.75 zł

-25%

69.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Drewniana układanka pomalowana bezpiecznymi farbami wodnymi na wesołe, wyraziste kolory, ozdobiona wizerunkami zwierzątek. Układanka typu zegar to nieoceniona pomoc przy nauce odczytywania godzin i liczenia. Dodatkowo może wspomóc poznawania kształtów i kolorów, dzięki klockom które możemy dopasować do właściwych miejsc na tarczy zegara. Każde pole ma inny kształt i oznaczone jest ramką w kolorze odpowiadającym właściwemu elementowi dzięki czemu maluch łatwo i szybko zrozumie zależność między kształtem miejsca na planszy a kształtem klocka.

Dzieci poznają świat poprzez konkretne elementy otoczenia z którymi się spotykają. Każdy produkt marki iWood został starannie zaprojektowany, aby zagwarantować bezpieczeństwo a jednocześnie pozostać atrakcyjnym i absorbować uwagę dziecka. Każda zabawka ma na celu pomóc maluchowi rozwijać inteligencję, zdolności manualne, ćwiczyć ruchy precyzyjne, koordynację oko-ręka i widzenie przestrzenne. Każda zabawka marki iWood rozwija kreatywność, umiejętność opowiadania historii i ułatwia dziecku zrozumienie otaczającego je świata. Zabawa w grupie rozwija bardzo ważne zdolności społeczne i umacnia więzy rodzinne.
Zabawki iWood wykonane są z naturalnych w pełni odnawialnych materiałów. Ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcyjnym zapewnia bezpieczeństwo i wysoką jakość.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Puzzle Zegar drewniany układanka do nauki iWood

  • Producent: iWood
  • Kod producenta: GXP-739439
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 6935494719807
  • EAN: 6935494719807