Puzzle. Zwierzęta na mapie Dwie Siostry

Puzzle nawiązujące do książki „Mapy” Aleksandry i Daniela Mizielińskich – 170 dużych elementów dla dzieci od 4 roku życia. Ułóżcie wielką ilustrowaną mapę świata i poznajcie zwierzęta, które go zamieszkują. Na lądach i oceanach znajdziecie 350 gatunków rozmieszczonych zgodnie zrzeczywistymi...

61.52 zł

-23%

79.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Puzzle nawiązujące do książki „Mapy” Aleksandry i Daniela Mizielińskich – 170 dużych elementów dla dzieci od 4 roku życia.

Ułóżcie wielką ilustrowaną mapę świata i poznajcie zwierzęta, które go zamieszkują. Na lądach i oceanach znajdziecie 350 gatunków rozmieszczonych zgodnie zrzeczywistymi obszarami występowania. Jeśli ciekawi was, jak się nazywają – zajrzyjcie do legendy umieszczonej wewnątrz pudełka.


Aleksandra i Daniel Mizielińscy (ur. 1982) – graficy, twórcy książek i stron internetowych, laureaci licznych nagród i wyróżnień przyznawanych za projekty książkowe i internetowe, w tym prestiżowego międzynarodowego wyróżnienia BolognaRagazzi Award 2010 za książkę„ Co z Ciebie wyrośnie? ”oraz francuskiej Prix Sorcières 2013 i włoskiej Premio Andersen 2013 za„ Mapy ”.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Puzzle. Zwierzęta na mapie Dwie Siostry