Pzz M±ka pszenna na pizzę włosk± Typ OO Zestaw 2 x 1 kg

Podlaskie Zakłady Zbożowe M±ka pszenna na pizzę włosk± Zestaw 2 x 1 kg M±ka na pizzę pozwala przygotować ciasto, które jest idealnie rozci±gliwe, elastyczne i podatne na wyrabianie. Zapewnia to odpowiedni± jako¶ć spodów, które s± podstaw± klasycznej pizzy.
7,98 * 8,78 zł
4.39*3.99 zł/ za szt. w zest.
Cena za kg : 3.99zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,54 zł

Opis

PZZ M±ka pszenna na pizzę włosk± typ OO - zestaw 2 x 1 kg

Szukasz idealnej podstawy do przygotowania wspaniałej pizzy? Wypróbuj m±kę pszenn± na pizzę włosk± PZZ, typ OO. Dzięki temu magicznemu składnikowi ciasto na pizze będzie smakować wy¶mienicie.

PZZ M±ka pszenna na pizzę włosk± typ OO - gwarancja wyj±tkowego smaku

PZZ M±ka pszenna na pizzę włosk± typ OO to doskonały wybór dla każdego, kto pragnie w domowym zaciszu przygotować pyszn± i aromatyczn± pizzę. Produkt ten cechuje się wysok± jako¶ci± oraz doskonałymi wła¶ciwo¶ciami kulinarnej podstawy do pizzy, co pozwala na jej wypiekanie w domowym piekarniku w sposób zbliżony do prawdziwie włoskiego wypieku.

M±ka pszenna typu OO charakteryzuje się duż± zawarto¶ci± białka i glukozy, dzięki czemu uzyskana z niej pizza jest puszysta, a jednocze¶nie chrupi±ca. To wła¶nie te cechy sprawiaj±, że pizza upieczona na bazie tej m±ki zachwyca swoim smakiem i aromatem. W dodatku, m±ka ta jest łatwostrawna, co jest korzystne dla osób, które borykaj± się z problemami trawiennymi.

Zastosowanie m±ki pszennej na pizzę włosk± typu OO PZZ w kuchni

Zastosowanie m±ki pszennej PZZ typu OO jest nieograniczone. Oprócz pizzy można z niej wyrabiać chleby, ciasta, makarony i wiele innych przepysznych potraw. Dzięki specjalnemu procesowi produkcji, m±ka ta charakteryzuje się wysok± elastyczno¶ci± i łatwo¶ci± wyrabiania. Dzięki temu, nawet pocz±tkuj±cy kucharze z łatwo¶ci± osi±gn± doskonały efekt końcowy.

Zestaw 2 x 1 kg to idealna ilo¶ć dla tych, którzy często przygotowuj± pizzę w domu. Zachęcamy do zakupu PZZ M±ki pszennej na pizzę włosk± typ OO w sklepie bee.pl! Dzięki naszej m±ce, każdy będzie mógł przygotować w domu idealn± pizzę, która zachwyci nie tylko go¶ci, ale także cał± rodzinę. Pamiętaj, że nasza m±ka to produkt wysokiej jako¶ci, który gwarantuje smak i aromat godny najlepszych pizzerii.

Szczegóły - Pzz M±ka pszenna na pizzę włosk± Typ OO Zestaw 2 x 1 kg

Produkty w zestawie (2)

Składniki - Pzz M±ka pszenna na pizzę włosk± Typ OO Zestaw 2 x 1 kg

M±ka pszenna, ¶rodki do przetwarzania m±ki: kwas askorbinowy, enzymy

Warto¶ci odżywcze

  • Warto¶ć energetyczna 1476 kJ/ 348 kcal
  • tłuszcz 1,6 g, w tym
  • kwasy tłuszcowe nasycone 0,3
  • węglowodany 73,0 g, w tym
  • cukry 0,5 g
  • białko 11,5 g
  • sól <0,01 g

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu.

Informacja alergenna

Zawiera: gluten

Dane producenta/dystrybutora

Podlaskie Zakłady Zbożowe S.A., ul. Elewatorska 14, 15-959 Białsytok

Recenzje

Podziel się swoj± opini±

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również