Pzz M±ka pszenna tortowa, typ 450 1 kg

Promocja:
Hity cenowe
M±ka pszenna tortowa, typ 450. Do biszkoptów i wypieków półkruchych (przed jej dodaniem warto j± przesiać, by wypieki były jeszcze bardziej puszyste i lekkie). Produkty zbożowe s± podstaw± zdrowego żywienia. Produkcja tradycyjnych m±k oparta jest na wyselekcjonowanych mieszankach zbóż.
4,19
Cena za kg : 4.19zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 3,49 zł

Opis

Pieczenie ? ilu z Was my¶li, że się do tego nie nadaje? Prawdopodobnie większo¶ć. A teraz pomy¶lcie o pysznych, domowych wypiekach, ich wyj±tkowym smaku i zaskoczeniu maluj±cym się na twarzach znajomych i rodziny. Pieczenie nie musi być trudne, ale zawsze może być efektowne. Potrzebujesz tylko dobrego przepisu, który przeprowadzi Cię przez wszystkie problemy, odrobiny entuzjazmu i pełnowarto¶ciowych składników.

Skoro już o składnikach mowa, nie sposób w tym miejscu nie wspomnieć o m±ce pszennej tortowej proponowanej przez PZZ, czyli Podlaskie Zakłady Zbożowe. To lokalny produkt powstały na bazie starannie wyselekcjonowanych składników spełniaj±cych międzynarodowe standardy bezpieczeństwa. ¦wietnie sprawdzi się w przypadku wypieków, szczególnie półkruchych!

M±ka pszenna tortowa proponowana przez PZZ to:

 • typ 450,
 • produkt idealny do wypieków półkruchych i biszkoptów,
 • pełnowarto¶ciowy produkt powstały na bazie starannie wyselekcjonowanych składników,
 • produkt posiadaj±cy certyfikat BRC, spełniaj±cy międzynarodowe standardy bezpieczeństwa.

W jednym opakowaniu znajduje się 1 kilogram m±ki pszennej tortowej proponowanej przez markę PZZ. Produkt należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i przewiewnym miejscu, w temperaturze pokojowej.

PZZ umożliwia realizację hasła „Jedz zdrowo i żyj zdrowo!”. Podlaskie Zakłady Zbożowe, czyli PZZ, funkcjonuj± na rynku już od 1948 roku. Przez ostatnie lata firma przechodziła przez liczne zmiany, m.in. przekształcenie z państwowego przedsiębiorstwa w spółkę akcyjn± ze stuprocentowym udziałem polskiego kapitału. W ofercie producenta znajduj± się między innymi m±ki pszenne i żytnie, płatki jęczmienne i owsiane, różnego rodzaju kasze oraz groch. PZZ to nie tylko gwarancja wysokiej jako¶ci i starannie wyselekcjonowanych wyrobów, ale przede wszystkim produkty lokalne, stworzone według najwyższych standardów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z cał± ofert± PZZ dostępn± w naszym sklepie internetowym!

Szczegóły - Pzz M±ka pszenna tortowa, typ 450 1 kg

Składniki - Pzz M±ka pszenna tortowa, typ 450 1 kg

M±ka pszenna 100%.

Warto¶ci odżywcze

W 100 g:

 • Warto¶ci energetyczna: 1465 kJ / 345 kcal,
 • Tłuszcz 1,0 g, w tym
 • kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g,
 • węglowodany 74,0 g, w tym
 • cukry < 0,5 g,
 • białko 11,3 g,
 • sól  0,01 g

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Certyfikat BRC, produkt przygotowany w systemie HCCP.

Informacja alergenna

Zawiera: gluten.

Dane producenta/dystrybutora

Podlaskie Zakłady Zbożowe S.A., ul. Elewatorska 14, 15-959 Białystok

Recenzje

Ocena 
Opinia potwierdzona zakupem

M±ka o.k. zdrowa, bo bez chemii, ciasto drożdżowe wyszło super

Podziel się swoj± opini±

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również