Quba Caffe Herbata czarna Assam 100 g Bio

SKŁADNIKI ekologiczna herbata czarna Assam 100 %. OPIS Assam to niewątpliwie perła wśród czarnych herbat - szlachetna, o głębokim smaku, znajduje uznanie na całym świecie. Swą nazwę zawdzięcza północno-wschodniej prowincji Indii. Ogród Sewpur produkuje organiczne herbaty o najwyższym standardzie z...
24,90
Cena za kg : 249zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,55 zł

Opis

SKŁADNIKI
ekologiczna herbata czarna Assam 100 %.

OPIS
Assam to niewątpliwie perła wśród czarnych herbat - szlachetna, o głębokim smaku, znajduje uznanie na całym świecie. Swą nazwę zawdzięcza północno-wschodniej prowincji Indii.
Ogród Sewpur produkuje organiczne herbaty o najwyższym standardzie z pełnym body i dobrze obrobionymi liśćmi. Assam TGBOP posiada złote tipsy i mocny, słodowy smak, a także bardzo ciemny kolor naparu.
Herbata ta jest zbierana dwa razy w roku - zbiór pierwszy odbywa się pod koniec marca, drugi natomiast na przełomie czerwca i lipca. Smak herbaty Assam jest silnie związany z regionem, z którego pochodzi - wysokie temperatury i poziom wilgotności, a także intensywne opady powodują, że napar nabiera wybitnych walorów smakowych.
Można w nim odnaleźć nuty JĘCZMIENNE, miodowe, karmelowe i orzechowe - sprawiają one, że nie można pomylić jej z żadną inną.
Assam to nie tylko region, który produkuje najwięcej herbaty w Indiach, ale również na całym świecie - znajduje się tu około 2000 plantacji, a dodatkowo słynie z herbat najwyższej jakości.

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
Porcję 3 g herbaty sypanej zalej wodą o temp. 95? i odczekaj 3-5 minut do zaparzenia.

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od intensywnych zapachów. 

Szczegóły - Quba Caffe Herbata czarna Assam 100 g Bio

  • Producent: Quba Caffe
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5908239799021
  • EAN: 5908239799021
  • Wymiary: 14 x 16 x 7 cm

Dane producenta/dystrybutora

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również