Quiz czterolatka. Obrazkowe zadania dla bystrych..

Quiz czterolatka. Obrazkowe zadania dla bystrych dzieci: sprawdzenie wiedzy dziecka, sposób na kształcąca zabawę, do zabrania na spacer, w podróż, do pracy w domu.
9,25 * 12,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,79 zł

Opis

Quiz czterolatka. Obrazkowe zadania dla bystrych dzieci:

  • sprawdzenie wiedzy dziecka,
  • sposób na kształcąca zabawę,
  • do zabrania na spacer, w podróż, do pracy w domu.

Autorem historyjki "Quiz czterolatka. Obrazkowe zadania dla bystrych.." jest Anna Podgórska.

Książeczka pt. "Quiz czterolatka. Obrazkowe zadania dla bystrych.." powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej przedszkolaki mogą rozwijać umiejętności twórcze i zdolności poznawcze. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Książeczka składa się głównie z obrazków oraz krótkich treści. W tego typu publikacjach głównym elementem są grafiki, natomiast tekst jest dodatkiem. Historie zawierające obrazki sprawdzą się przede wszystkim dla młodszych dzieci. Obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i rozbudzają kreatywność.

Pragnąc wspierać poprawny rozwój maluchów w wieku od 3 do 4 lat, warto czytać z nimi specjalnie przeznaczone dla nich publikacje.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny maleństwa.
  • Dzięki lekturze rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością pobudzi go do zadawania licznych pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą im lepiej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również świetnym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Ponadto lektura książeczek wspomaga dzieci w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wychodząc z domu na pozadomową przygodę, bez przeszkód można ją spakować dziecku do torby lub plecaka.

Jest to nie za długa produkcja - ma 76 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Pozycja "Quiz czterolatka. Obrazkowe zadania dla bystrych.." została udostępniona przez Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała szkrabowi, to wybierz też pozostałe tytuły tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.