Quiz dla przedszkolaka

QUIZ DLA PRZEDSZKOLAKA OBRAZKOWY QUIZ DLA PRZEDSZKOLAKA: -sprawdzenie wiedzy dziecka, -wzbogacenie jego słownictwa, -do zabawy na spacerze i w podróży.
8,17 * 12,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,15 zł

Opis

QUIZ DLA PRZEDSZKOLAKA

OBRAZKOWY QUIZ DLA PRZEDSZKOLAKA:

-sprawdzenie wiedzy dziecka,

-wzbogacenie jego słownictwa,

-do zabawy na spacerze i w podróży.

Historyjka "Quiz dla przedszkolaka" to praca zbiorowa, więc nad stworzeniem zawartości pracowało kilka osób.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla przedszkolaka. Wypełni mu czas i dodatkowo zainspiruje do twórczych zabaw, wspierając na jego rozwój i odkrywanie pasji. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

To idealna propozycja dla malucha, który właśnie rozpoczyna swoją przygodę w przedszkolu. "Quiz dla przedszkolaka" wprowadzi dziecko w świat przedszkolny, pozwoli mu lepiej poznać otaczającą rzeczywistość i przygotować się na nowe wyzwania. Dzięki niej dziecko będzie miało poczucie pewności i gotowości do tego, co go czeka.

Dzieci w wieku 3-7 lat rozwijają się w tym okresie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książeczek.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie razem z maluchem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmowa z dorosłym o fabule pozytywnie wpływa na rozwój.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Publikację wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wyruszając na zewnątrz, bez problemu można ją wrzucić dziecku do plecaka lub torby.

Jest to nie za długa książka - jej długość to 76 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Quiz dla przedszkolaka" udostępniło Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka zaintryguje małego człowieka, to sprawdź również pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.