Quiz pięciolatka. Obrazkowe zadania dla bystrych dzieci

Quiz pięciolatka. Obrazkowe zadania dla bystrych dzieci: sprawdzenie wiedzy dziecka, sposób na kształcąca zabawę, do zabrania na spacer, w podróż, do pracy w domu.
9,26 * 12,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,90 zł

Opis

Quiz pięciolatka. Obrazkowe zadania dla bystrych dzieci:

  • sprawdzenie wiedzy dziecka,
  • sposób na kształcąca zabawę,
  • do zabrania na spacer, w podróż, do pracy w domu.

Anna Podgórska jest autorem książki "Quiz pięciolatka. Obrazkowe zadania dla bystrych dzieci".

"Quiz pięciolatka. Obrazkowe zadania dla bystrych dzieci" to książka z grupy kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych działań twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, ćwiczą te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Oto spełnia się marzenie opiekuna malucha: rozwój i dobra zabawa w jednym!

"Quiz pięciolatka. Obrazkowe zadania dla bystrych dzieci" składa się głównie z ilustracji oraz niedługich tekstów. W tego typu publikacjach głównym elementem są grafiki, natomiast tekst jest dodatkiem. Historie zawierające ilustracje sprawdzą się przede wszystkim dla młodszych dzieci. Wielobarwne ilustracje, ułatwiają zrozumienie historii. Dodatkowo kontakt dzieci z obrazkami w tym stylu kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają im szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie z przedszkolakiem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmowa z rodzicem o treści pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Historyjka ma miękką oprawę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w kolejce do stomatologa.

Jest to niezbyt długa lektura - jej długość: 76 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Publikacja Quiz pięciolatka. Obrazkowe zadania dla bystrych dzieci została opublikowana przez Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka zaintryguje szkraba, to zobacz także pozostałe tytuły tego wydawcy.

Dysponujesz niewielkim budżetem? Ta książeczka to niekosztowny wybór.