Quiz trzylatka. Obrazkowe zadania dla bystrych dzieci

Quiz trzylatka. Obrazkowe zadania dla bystrych dzieci: sprawdzenie wiedzy dziecka, sposób na kształcąca zabawę, do zabrania na spacer, w podróż, do pracy w domu.
9,25 * 12,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,20 zł

Opis

Quiz trzylatka. Obrazkowe zadania dla bystrych dzieci:

  • sprawdzenie wiedzy dziecka,
  • sposób na kształcąca zabawę,
  • do zabrania na spacer, w podróż, do pracy w domu.

Anna Podgórska jest autorem tytułu "Quiz trzylatka. Obrazkowe zadania dla bystrych dzieci".

"Quiz trzylatka. Obrazkowe zadania dla bystrych dzieci" to książka z kategorii kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają przedszkolaki do różnorodnych działań twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, trenują te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Książeczka składa się głównie z obrazków oraz niedługich treści. W tego typu publikacjach głównym elementem są grafiki, natomiast tekst jest dodatkiem. Historie bogate w ilustracje sprawdzą się przede wszystkim dla młodszych dzieci. Obrazki rozbudzają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i rozbudzają kreatywność.

Chcąc wspierać poprawny rozwój maluchów w wieku od 3 do 4 lat, warto czytać z nimi specjalnie przeznaczone dla nich książeczki.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny maleństwa.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością skłoni go do zadawania licznych pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają im szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest także cudownym sposobem doskonalenia zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To super zabawa dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wychodząc z domu na pozadomową przygodę, bez problemu można ją spakować dziecku do plecaka.

Jest to średniej długości produkcja - ma 76 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja "Quiz trzylatka. Obrazkowe zadania dla bystrych dzieci" została udostępniona przez Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to wybierz także inne tytuły tego wydawcy.

Dysponujesz skromnym budżetem? Ta książeczka to okazyjny wybór.