Quret Egg Bubble 2-Step Nose Wide Pack dwuetapowe paski oczyszczające na nos 2 szt.

  • Quret
  • 8809632520045
Przedstawiamy 2-etapowy rytuał oczyszczania skóry nosa:- 1 etap - Pasek z aktywnym tlenem, który pod wpływem kontaktu z powietrzem wytwarza bąbelki. Dodatkowo wśród kluczowych składników znajduje się białko, żółtko i skorupka jajka, które pozbywają się zanieczyszczeń, rozjaśniają i odżywiają...

0.10

-99%

11.10 zł

Cena za szt. : 0.05zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Przedstawiamy 2-etapowy rytuał oczyszczania skóry nosa:

- 1 etap - Pasek z aktywnym tlenem, który pod wpływem kontaktu z powietrzem wytwarza bąbelki. Dodatkowo wśród kluczowych składników znajduje się białko, żółtko i skorupka jajka, które pozbywają się zanieczyszczeń, rozjaśniają i odżywiają skórę.
- 2 etap - Intensywnie oczyszczający pasek z białą glinką, który usuwa nadmiar sebum i zaskórniki.

Stosowanie:
Etap 1 - Pasek bąbelkujący z aktywnym tlenem
Nałóż pasek na wcześniej oczyszczoną skórę nosa. Usuń po upływie 5-10 minut, a następnie delikatnie wklep pozostałe bąbelki i opłucz skórę letnią wodą.

Etap 2 - Pasek oczyszczający
Zwilż okolice nosa, a następnie nałóż pasek oczyszczający za pomocą suchych dłoni i delikatnie dociśnij go do skóry. Pozostaw pasek do wyschnięcia na 10-15 minut. Gdy pasek wyschnie, zdejmij go powolnymi ruchami rozpoczynając od strony krawędzi w stronę środka paska.

Ostrzeżenia: Tylko do użytku zewnętrznego. Unikaj kontaktu z oczami.Trzymaj poza zasięgiem dzieci. Przerwij stosowanie, jeśli wystąpi podrażnienie lub wysypka.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Quret Egg Bubble 2-Step Nose Wide Pack dwuetapowe paski oczyszczające na nos 2 szt.

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8809632520045

Inni Klienci kupili również