Rabbit&Friends Lampka Królik Szczęśliwy

Silikonowa lampka króliczek ze zmieniającym się światłem. Bardzo miły w dotyku. Jeśli ktoś go ściśnie, zmienia kształt i po paru minutach wraca do pierwotnego kształtu. Możliwość włączania i wyłączania poprzez klepnięcie. Po włączeniu lampki i klepnięciu kolory zaczną się zmieniać. Ponowne...

54.99 zł

-19%

68.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Silikonowy królik zapewni światełko w dziecięcym pokoju. To urocza lampka marki Rabbit&Friends. Lampka Królik Szczęśliwy rozświetli mrok i wywoła uśmiech na twarzy dziecka. Ma wiele atrakcyjnych dla dzieci właściwości.

Co wyróżnia lampkę Królik Szczęśliwy
Króliczek jest silikonowy, miękki i bardzo miły w dotyku. Nie jest to zabawka, ale obecność tej lampki sprawi dziecku wiele radości. Lampka Królik Szczęśliwy wygląda sympatycznie, więc dziecko chętnie wyciąga do niej rączki. Jeśli ją ściśnie, to ją zdeformuje. Jest to atrakcja dla dziecka, a lampce nic nie grozi. Po chwili odzyska swój kształt. Inne jej zalety, które spodobają się dziecku, to:

  • zmieniające się barwy,
  • możliwość wybrania jednego koloru,
  • reagowanie na klepnięcie.

Jak działa ta urocza lampka nocna
Silikonową lampkę LED włącza się przełącznikiem umieszczonym od spodu. Jak jest już włączona, można zmieniać jej ustawienia dzięki klepnięciu. Po włączeniu świeci ciepłym światłem. Jeśli się ją klepnie, zaczyna świecić różnymi kolorami. Można wybrać jeden z nich na stałe. Wystarczy klepnąć lampkę, jak ten wybrany się pojawi. Można ustawić dziecku taki kolor, jaki lubi najbardziej. Jeśli znów klepnie się lampkę, to światełko zgaśnie. Królik Szczęśliwy ma znak CE. Jego wymiary to 12,6 x 12,6 x 14,7 cm. Lampkę ładuje się przez podłączenie kablem (jest dołączony) do portu microUSB.

Lampka Królik Szczęśliwy to jeden ze świecących zwierzaczków marki Rabbit&Friends. Marka znana jest z wyjątkowych gadżetów dla dzieci. Produkty wyróżnia jakość, dbałość o bezpieczeństwo dziecka oraz pomysłowość.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Certyfikaty: Lampka została wyprodukowana zgodnie z dyrektywą RoHS.Pozostałe informacje: Produkt posiada oznakowanie CE.

Dane producenta/dystrybutora

REGNUM s.c., ul. Boruty 2a, 03-769 Warszawa, NIP: 5262461839

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Rabbit&Friends Lampka Królik Szczęśliwy

  • Producent: Rabbit&Friends
  • Kod producenta: 52-0012
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907222123317
  • EAN: 5907222123317
  • Wymiary: 12,6x12,6x14,7 cm